Демонтаж ванни

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Демонтаж ванни – обов’язкова процедура, яку буде необхідно виконати під час капітального ремонту ванної кімнати. На перший погляд цей процес не являє собою нічого складного, однак під час демонтажу слід враховувати тип кріплення резервуару, а також ряд труднощів, які можуть виникнути при від’єднанні зливу.

Як зробити демонтаж ванни

Перед тим як виконати демонтаж ванни, необхідно з ванної кімнати видалити абсолютно все, так як предмети інтер’єру будуть тільки заважати. Це також стосується раковини і унітазу, якщо він стоїть у ванній.

Перегляньте публікацію - Сприйняття реклами, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Починати демонтаж ванни необхідно з розбирання підлогового сифона, який розташований під резервуаром. Дуже часто при демонтаж старих ванн виникають досить неприємні ситуації, коли з’єднання сифона би приростає, внаслідок чого стає неможливо вивернути зливну ґрати або навіть відкрутити гайку, притискає її.

Однак існує один спосіб, яким користуються практично всі слюсарі для ефективного зняття сифона. Якщо зливна решітка зроблена з м’якого кольорового металу, наприклад, з латуні або бронзи, її можна просто напросто розрізати ножівкою. В тому випадку якщо ширина полотна ножівки ширше решітки, слід скористатися зубилом, щоб збити її.

Після цього на внутрішній стороні зливний решітки необхідно зробити пропили. Їх слід робити на такій відстані, щоб з воронки випиляти шматок, що становить не більше чверті всієї її колу. Зробіть два вертикальних розпилу, потім нахиліть полотно ножівки й розпиляєте окружність до кінця. Будьте гранично обережними, щоб не пошкодити емаль ванни.

Далі візьміть гладко заточене зубило або звичайну стамеску і поставте її впритул між лійкою та ванною. Намагайтеся направляти інструмент по дотичній до поверхні ванни. Потім несильними ударами молотка вибийте сектор. Після цього решту зливу зігніть краями всередину з допомогою стамески й молотка. Після такої деформації злив легко вийде через отвір ванни.

Демонтаж ванни.

Демонтаж ванни

Тепер необхідно від’єднати трубу переливу і витягнути каналізаційну трубу з розтруба. Перед початком всього демонтажу рекомендуємо підготувати кляп з непотрібних ганчірок для закупорювання каналізації.

Крім того, демонтаж ванни також включає в себе від’єднання смуги заземлення. Для цього достатньо просто вибити знизу ванни металевий клин з допомогою молотка. Ще досить часто краю ванни обкладають плиткою. При демонтажі резервуару її також необхідно зняти широкою стамескою або зубилом. Також в зазорі між стіною і ванною можуть залишитися шматки розчину. Позбутися від них досить просто: треба збити їх зубилом, наносячи удари з-під ванни. Справа в тому, що якщо наносити удари зверху, існує ризик пошкодити саму ванну або плитку на стінах приміщення.

У старих будинках ванни можуть бути встановлені як на спеціальні чавунні ніжки, так і на залізобетонні підставки. Якщо ви маєте справу з чавунними ніжками, необхідно просто расклинить їх і звільнити резервуар. Також можна зняти і винести ванну разом із закріпленими ніжками, якщо вони не будуть заважати.

Радимо прочитати також

Хвороби орхідей про Хвороби орхідей.

Як ви змогли переконатися, демонтаж ванни – дуже серйозна процедура, яка вимагає правильного підходу. Крім того, краще демонтувати такий важкий резервуар не самому, а покликати на допомогу ще кілька людей. Пам’ятайте, що прибравши ванну з ванної кімнати, ви звільняєте величезну кількість простору для більш зручного виконання ремонтних робіт.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Демонтаж ванни, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>