Етнічний стиль в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Етнічний стиль в інтер'єрі.Які асоціації викликає у нас словосполучення «етнічний стиль в інтер’єрі»? Зазвичай – строкаті східні килими, низькі столики і м’які подушки, величезний кальян і аромат пахощів. Насправді, інтер’єр у східному стилі – це тільки окремий випадок етнічного стилю.

Етнічний стиль в інтер’єрі

Слово «етнічний» вказує на приналежність до якого-небудь народу або нації. Тому етнічний стиль – це не обов’язково Схід. Ви можете зустріти інтер’єр в африканському, японською, французькою, ірландському, українському стилі і у всіх випадках це буде етнічний стиль.

Перегляньте публікацію - Як пробачити образу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Чим етнічний стиль відрізняється від будь-якого іншого стилю в інтер’єрі? В першу чергу, звичайно ж, ідеєю, від якої ми танцюємо. Спочатку потрібно вибрати країну, яка буде представлена у вашому інтер’єрі. Скажімо, вам завжди подобалася Японія, але ніяк не виходило туди поїхати – тоді можна влаштувати філію Японії прямо в своїй квартирі. Або навпаки, вам вдалося поїхати в країну своєї мрії. Ви привезли звідти безліч сувенірів, які не вписуються в звичайний інтер’єр, і вирішили «перекроїти» дизайн кімнати (або всієї квартири) під них.

Етнічний стиль в інтер'єрі

Етнічний стиль в інтер’єрі

Щоб етнічний стиль в інтер’єрі виявився правдоподібним, потрібно пам’ятати кілька важливих правил:

  • Етнічний стиль – це гармонійне поєднання матеріалів, кольорів і відтінків, меблів та аксесуарів, характерних для тієї або іншої країни. Ключове слово тут – «гармонійне».
  • Бездумне нагромадження етнічних меблів і аксесуарів не зробить ваш інтер’єр етнічним.
  • Етнічний стиль – це точне відтворення колориту тієї чи іншої сторони з урахуванням її традицій, історії і менталітету.

Етнічний стиль – це, в першу чергу, натуральні матеріали. В крайньому випадку – штучні, але при цьому дуже-дуже схожі на натуральні. Дерево, бамбук, камінь, пенька, натуральні тканини (шовк, бавовна, льон, шерсть…). Подушки в дешевих синтетичних наволочках здатні перетворити ваш етнічний інтер’єр в стилі східного гарему в дешеві декорації до фільму «Анжеліка і султан».

Етнічний стиль вимагає уваги до деталей. Перш ніж планувати інтер’єр, не полінуйтеся пошукати інформацію про культуру і традиції обраної країни, проконсультуватися зі знаючими людьми. А ще краще – найняти фахівця, якщо, звичайно, вам дозволяють кошти. Особливо варто бути уважним з різними написами. Не факт, що знайдений в інтернеті ієрогліф, підписаний «любов», дійсно означає «любов», а не що щось непристойне.

Найчастіше етнічний стиль використовується при оформленні інтер’єрів кафе, ресторанів, клубів, готелів і т.д. Якщо він поєднується з відповідним меню і уніформою персоналу, публіка валом валить в такі місця. Практично в кожному місті знайдуться кав’ярні в східному стилі, суші-бари в японському стилі, кафе в російському (як варіант – українському) стилі. Випити кави, поїсти борщу і навіть суші можна і вдома – в заклад в етнічному стилі йдуть за атмосферою.

Але етнічний стиль цілком доречний в інтер’єрі будинку або квартири. Тут є лише кілька «але». По-перше, такий інтер’єр достатньо швидко може набриднути. Скажіть собі чесно, ви зможете довго прожити у строкатому східному будинку? Або в японській квартирі з тонкими паперовими перегородками замість стін? По-друге, прибирати в квартирі, оформленій в етнічному стилі, доведеться набагато частіше. Килими, драпіровки і аксесуари збирають багато пилу, тому значну частину свого часу ви будете витрачати на підтримку вашого етнічного інтер’єру в пристойному вигляді.

Якщо ви не готові йти на такі жертви – можемо запропонувати вам компроміс. У багатьох є дачі за містом. Чому б не оформити одну з кімнат на дачі в етнічному стилі? Наприклад, якщо у вас є фінська піч або камін, декоруйте кімнату в скандинавському або кельтській стилі. А на критій веранді цілком можна влаштувати східну чайхану з килимами, подушками і кальяном.

Радимо прочитати також

Боротьба з шкідниками капусти про Боротьба з шкідниками капусти.

Етнічний стиль в інтер’єрі добре підійде для романтиків, любителів подорожей і шукачів пригод. Екзотичний куточок у вашій квартирі допоможе розслабитися, забути про повсякденні проблеми і насолодитися подорожжю в далекі країни, не виходячи з дому.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>