Фотографії в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Фотографії в інтер'єрі.Сьогодні такий прийом в оформленні інтер’єрів кімнат як прикраса стін фотографіями дуже популярний, адже фотографії в інтер’єрі виглядають стильно і модно, додаючи вигляду будь-якої кімнати нотки особливого шарму. Як можна розмістити фотографії в інтер’єрі, щоб результат вийшов гарним і гармонічним? Yakprosto.com розповість про це.

Як можна розмістити фотографії в інтер’єрі

В даний час існує просто величезна кількість способів прикраси стін кімнат фотографіями, і вибір найкращої з цих способів багато в чому залежить від стилю, в якому виконаний дизайн інтер’єру кімнати, кольорової гами, використовуваної в інтер’єрі, ну і, звичайно ж, від самих знімків, якими вирішено декорувати кімнату.

Перегляньте публікацію - Як вийти заміж за іноземця, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Прикраса інтер’єру сімейними фотографіями, нехай навіть вони не дуже красиві з точки зору професіоналів, краще всього: сімейні фото завжди надають атмосфері будинку або квартири якусь душевність, інтимність, а інтер’єру – індивідуальність.

Фотографії для розміщення в інтер’єрі потрібно вибирати якісні, з цікавою задумкою, сюжетом. Не рекомендовані для прикраси інтер’єру фотографії, які демонструють насильство, злість – краще вибрати позитивні, добрі знімки. Також важливо приділити увагу вирішенню знімків: всі їх деталі повинні бути чітко видно, крім тих, які «розмиті» навмисне.

Найчастіше виграшно в інтер’єрі виглядають чорно-білі фотографії, але і кольорові фото можна цілком вдало розмістити в інтер’єрі. Важливо пам’ятати, що за своєю кольоровою гамою такі фотографії повинні поєднуватися один з одним, інакше композиція вийде дуже строкатою і виснажливої для очей.

Фотографії в інтер'єрі.Фотографії в інтер'єрі.

Розміщувати сімейні фотографії в інтер’єрі можна практично як завгодно. І хоча зазвичай намагаються витримувати певну симетрію в розташуванні фотографій, насправді це правило не є обов’язковим. Навпаки, навіть цікавіше виходять асиметричні варіанти розташування фото.

Іноді найкращий спосіб поєднання фотографій в інтер’єрі – це самий простий спосіб. Приміром, «вибудовування» в одну рівну горизонтальну лінію комбінації з декількох вузьких фотографій однакового розміру може виглядати дуже вдало. Фотографії в цьому випадку повинні бути об’єднані загальною тематикою або деталями. Варіація даного способу – створення своєрідного пазла з фото: у кожну з підготовлених фоторамок вставляються частини однієї великої фотографії.

Вдалий прийом в комбінуванні фотографій для прикраси інтер’єру – це розміщення на рівні око глядача центрального великого фото, від якого далі погляд вже рухається до оточуючих це фото іншим знімків. А ось не самий вдалий вибір – розміщення фотографій суворо «за зростанням». Це нудно і банально. Краще все ж зібрати з фотографій різного розміру певну композицію, благо схем розміщення фото на стінах на сьогоднішній день існує чимало.

Фотографії в інтер'єрі.Фотографії в інтер'єрі.

Традиційно при поєднанні фотографій в інтер’єрі намагаються використовувати рамки однакового формату: тільки квадратні і прямокутні або ж тільки круглі, овальні. Насправді, поєднувати між собою можна будь-які рамки. і в одній композиції можуть добре виглядати відразу і прямокутні, і овальні, і квадратні, круглі фотографії. Важливо пам’ятати, що рамки сусідніх фото повинні максимально поєднуватися між собою, а рамки фотографій, розташованих один від одного далеко, можна робити різними.

Фотографії в інтер'єрі.

Фотографії в інтер’єрі

Радимо прочитати також

Туніське в’язання гачком про Туніське в’язання гачком.

У інтер’єрі завжди знайдеться місце креативу, і в розміщенні фотографій на стінах креативний підхід тільки вітається. Наприклад, можна відійти від стандартних схем і шаблонів і зробити прикрасу з фотографій у вигляді настінного гірлянди, у вигляді панно у формі серця, годин, географічної карти і т.д. Головне – дозволити своїй фантазії гарненько розвернутися, не боячись помилитися. Заготовки з картону за розміром фотографій, якими можна попередньо змоделювати розташування фото в інтер’єрі, завжди допоможуть, якщо що, перевірити задуману ідею композиції.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>