Фундамент для будинку з брусу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Фундамент для будинку з брусу.Кожен, хто вирішить будувати дачний будиночок або лазню з дерева, обов’язково запитає, який фундамент для будинку з брусу краще всього використовувати, оскільки існує кілька типів несучих конструкцій.

Насамперед треба сказати, що вибір типу фундаменту і глибини його укладання залежить від ряду чинників: максимального навантаження від самої будови, а також від природних умов (глибини промерзання ґрунту, типу ґрунту, наявності ґрунтових вод і так далі). Якщо вибір фундаменту буде зроблено неправильно, це загрожує серйозними наслідками, наприклад, появою перекосів і деформацією стін, які в результаті можуть призвести до руйнування всього будинку.

Перегляньте публікацію - Як налагодити стосунки з чоловіком?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Фундамент для будинку з брусу

Досить часто проблеми виникають через нерівномірне відтавання ґрунтів. Зазвичай з південної сторони цей процес відбувається значно швидше, за рахунок чого грунт дуже сильно зволожується. Найбільше піддаються деформації і руйнуванню фундаменти, зроблені з цегли. Найбільш стійкими вважаються бетонні, однак на такому фундаменті можуть з’явитися тріщини і навіть розломи.

Щоб зменшити ризик виникнення подібних проблем, фундамент для будинки з брусу слід робити розширеним. Найголовніше – перед будівництвом провести оцінку структури ґрунту. Для цього рекомендуємо запросити фахівця. Крім того, для більш точної оцінки може знадобиться вирити яму глибиною від 50 сантиметрів до 1,5 метра в залежності від рівня залягання ґрунтових вод.

Фундамент для будинку з брусу.

Фундамент для будинку з брусу

Існує три типи конструкцій фундаменту: стовпчастий, стрічковий і пальовий. Крім того, фундамент ще класифікується по глибині залягання: малозаглиблений і заглиблений.

Стовпчастий фундамент

Такий фундамент для будинки з брусу застосовується найбільш часто. При його будівництві використовуються готові блоки з бетону, що встановлюються по кутах майбутньої споруди, а також у місцях перетину внутрішніх стін. Крім того, такий тип конструкції передбачає встановлення стовпів по всьому периметру будівлі кожні 2 метри.

Ще для стовпчастого фундаменту можна використовувати азбестоцементні труби. Такий спосіб цінується за якість і швидкість будівництва, так як пробиття свердловин ручним буром відбувається приблизно за 15 хвилин.

Стрічковий фундамент

Цей тип конструкції фундаменту припускає риття траншеї, стінки якої зміцнюються дошками. Таким чином створюється опалубка для заливки бетону. Також в опалубку встановлюється арматура для створення більш міцної конструкції. Позитивною якістю стрічкового фундаменту є міцність і здатність витримати практично будь-які навантаження. Однак варто відзначити високу вартість його створення і велику кількість часу, яка піде на будівельні роботи.

Пальові фундаменти

Даний тип фундаменту не дуже поширений, однак він є прекрасним варіантом для будівництва будинків на болотистому грунті. Для будівництва такого фундаменту з допомогою спеціальної машини свердлять отвори по периметру майбутньої будівлі. Після цього вбиваються палі на досить велику глибину. Далі встановлюється обв’язка і зруб споруди.

Радимо прочитати також

Що таке холодний фарфор про Що таке холодний фарфор.

У статті наведені лише основні відомості, які допоможуть вам вибрати фундамент для будинки з брусу. Також варто відзначити, що в цілому будівництво є досить складним і трудомістким процесом, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалізованих бригад, що володіють достатнім досвідом у таких роботах.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>