Художній розпис стін і стелі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Художній розпис стін і стелі.Сучасний дизайн інтер’єру дуже різноманітний і демократичний. Сьогодні в інтер’єрі будинку або офісу чудово вживаються елементи різних стилів і напрямків. Строгі лінії меблів сусідять з хвилястим візерунком на стінах… Художній розпис стін це такий новий і, в той же час, такий старий прийом в дизайні інтер’єру.

Художній розпис стін і стелі

Художній розпис стін і стель – це не винахід сучасності. До наших днів ще з часів давнину дійшли фрагменти розписних стін – фресок. Але саме сучасна мода дає нове життя для цього мистецтва.

Перегляньте публікацію - Як позбутися від любовної залежності, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Можливості художнього розпису стін і стель величезні. Такий розпис прикрасить і невелику кімнату в квартирі багатоповерхівки, і музейний зал, і модний нічний клуб. Розпис дозволяє «грати» приміщенням за власним бажанням: можна візуально «витягнути» низькі стелі або ж навпаки «обрізати їх», вузький простір можна зробити ширше, пропорціональніше. Завдяки художньому живопису навіть можна виправити вади на стінах або вирівняти «криві стелі».

Малюнок для художнього розпису стін або стель може бути будь-яким: починаючи від простих візерункових елементів до цілого сюжету. Особливо цікаво виглядають об’ємні пейзажні або архітектурні замальовки – створюється враження додаткового простору. Наприклад, розпис «фальш-ніша» на стіні імітує стінну нішу – технологія виконання такого розпису робить малюнок дивно реальним.

Художній розпис стін і стелі.

Художній розпис

Художній розпис стін або стелі виконується в різних техніках за допомогою спеціальних вологостійких фарб. Спочатку при необхідності виконується підготовка поверхні під розпис, потім стіна або стеля ґрунтуються. На поверхню наноситься малюнок майбутнього розпису згідно з попереднім ескізом, після чого виконується власне розпис фарбами. Завершений розпис покривається лаком для закріплення.

Художній розпис підходить для будь-якого приміщення: і для кабінету або вітальні, і для спальні, і для кухні з ванною. Доречний розпис також в офісах, магазинах, клубах, ресторанах, готелях тощо. Якщо невелике приміщення, то краще вибрати для розпису невеликі декоративні елементи, невеликий орнамент. Великомасштабні зображення, такі як пейзажі або багатофігурні композиції, краще підійдуть для великих приміщень.

Художній розпис користується великим попитом для оформлення дитячих кімнат. Традиційно в дитячій зображуються казкові або мультяшні герої. Можна розписати стіни і стеля дитячої кімнати з використанням історичних сцен або сюжетів: з допомогою розпису кімната малюка перетворюється хоч в космічний корабель, хоч у давньогрецький храм.

Радимо прочитати також

Що таке цифровий скрапбукінг про Що таке цифровий скрапбукінг.

Художній розпис стін і стель можна підкреслити відповідними деталями інтер’єру. Наприклад, розпис в стилі «кантрі» доповнять плетені елементи, натуральні тканини, дерев’яні меблі з нескладним різьбленням і т.д.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>