Кріпильні матеріали

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Кріпильні матеріали.Починаючи ремонт у себе вдома, ви обов’язково задумаєтеся про необхідність спеціальних матеріалів, які будуть забезпечувати кріплення різних деталей. Тема нашої статті – кріпильні матеріали, від яких безпосередньо залежить якість ремонту або складання меблів. Розглянемо окремо кожен їх різновид.

Різновиди кріпильних матеріалів

Почати варто з цвяхів, зовнішній вигляд яких знаком абсолютно кожному. Вони бувають різних розмірів: від 10 міліметрів до пари десятків сантиметрів. Варто відзначити так званий гвоздеобразный шуруп, що представляє собою цвях з різьбленням, який застосовується в парі з дюбелем для кріплення чого-або до бетонним або цегельних стін.

Перегляньте публікацію - Емоційна залежність, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Розглядаючи кріпильні матеріали, необхідно розповісти про болт, який являє собою стрижень із зовнішнім різьбленням, на одному кінці якого знаходиться головка, а інший призначений для накручування на нього гайки. Болти можуть мати як повну та неповну різьблення. Існують різновиди таких кріпильних виробів з Т-образної, потайной і навіть напівкруглою голівкою.

Гвинт – це кріпильний матеріал, що застосовується для з’єднання або фіксації у формі стрижня з різьбленням і голівкою, необхідної для передачі обертального моменту. Особливістю конструкції гвинта є спеціальне поглиблення(blu-ray) в торці голівки, яка може бути циліндричної, округлої або напівкруглої форми. Шліц також може бути різного типу: плоским, хрестоподібним, шестигранним квадратним і навіть двенадцатигранным. Ще треба сказати, що існують самонарізаючі гвинти зі своєрідним гострим кінцем. Зазвичай вироби, в яких використовуються для з’єднання гвинти, не припускають частою розбирання і зборки. Перевагою такого з’єднання є його естетичний вигляд.

Кріпильні матеріали.

Кріпильні матеріали

Шпилька – це стрижень, на обох кінцях якого присутній різьблення. Зазвичай такі кріпильні матеріали для додаткової фіксації використовують гайку, а при необхідності – шайбу. Застосовується шпилька досить рідко, так як вона зовсім не прикрашає зовнішній вигляд самого з’єднання.

Наступний кріпильний виріб, який потрібно розглянути – шуруп. Його стрижень має різьблення і гострий кінчик на одному своєму кінці, а на іншому розташовується головка. Застосовується шурупи для з’єднання пластмасових і дерев’яних деталей, однак вони часто застосовуються і для фіксації металевих виробів до дерев’яних поверхонь. Також вони володіють хорошими естетичними якостями, які забезпечують досить приємний зовнішній вигляд з’єднання.

Гайка має різьбовий отвір, а її шестикутна форма призначена для створення крутного моменту за допомогою спеціального ключа. Застосовується в парі з болтом або шпилькою, також часто можна зустріти в поєднанні з шайбою для більшої надійності кріплення. Існує величезна кількість різновидів гайок, такі як колпачковая гайка, гайка-баранчик з нейлоновим вкладишем для попередження самовільного розгвинчування і багато інших.

Шайби необхідні для підкладання під гайку або голівку болта для збільшення площі опорної поверхні. Вони також діляться на декілька видів: плоска шайба, стопорна шайба і пружинна шайба.

Заклепка являє собою виріб у формі гладкого циліндричного стрижня з головкою на одному кінці. Застосовуються вони для робіт з металевими і гипсокартонными аркушами, а встановлюються за допомогою спеціального апарату.

Кріпильні матеріали також включають дюбелі, анкери. Вони необхідні для кріплення шурупів у бетонні поверхні. Призначення анкерів – це прийняття дуже великих навантажень, тому вони виготовляються з металу, у той час як для дюбелів використовують пластик.

Радимо прочитати також

Роза в домашніх умовах про Роза в домашніх умовах.

Більша частина виробів для кріплення виготовляється з нержавіючих кислототривких металів, таких як цинк або хром. Однак декоративні кріпильні матеріали часто виготовляються з нікелю та міді.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>