Кухня з еркером

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Кухня з еркером.Всі ми звикли, що приміщення в будинку повинні мати форму прямокутника або квадрата. Природно, що в такій кімнаті дуже легко розставити меблі. Але іноді дизайнери вирішують урізноманітнити внутрішній вигляд приміщень, тому кімнати не завжди мають правильну чотирикутну форму. Особливо такі експерименти не завжди зручні на кухнях. Наш сайт розповість, як може виглядати оригінально кухня з еркером.

Кухня з еркером

Існує дві причини, за якими архітектори почали використовувати еркери. Із зовнішньої сторони будівля має більш декоративний вигляд. Так і всередині приміщень такі прибудови допомагають збільшити житлову площу. За формою еркери бувають різні: напівкруглі, прямокутні або багатогранні. Але не варто забувати, що еркер в інтер’єрі грає дуже важливу роль. В приміщення з еркером потрапляє набагато більше сонячного світла, ніж в звичайні вікна. Також еркер дає можливість збільшити кут огляду з вікна квартири.

Перегляньте публікацію - Емоційне спілкування, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Але люди, які звикли до правильним чотирикутним приміщень, спочатку не завжди оцінюють всі переваги такої прибудови. Дизайн з еркером вимагає включення додаткових елементів, які відмінно пасували б для таких приміщень. Тому давайте поговоримо про те, як може виглядати кухня з еркером, і яка розстановка меблів буде найбільш оптимальною.

Кухня з еркером.

Кухня з еркером

Інтер’єр кухні з еркером не набагато складніше створення дизайну для будь-якого іншого прямокутного приміщення. В основному матеріали і меблі використовується ті ж, що і для чотирикутної кімнати. Але особливу увагу слід звернути саме на еркер. Адже вікна еркера нічим не можна закрити, тому на кухні з еркером можна передбачити наявність іншої зони: їдальні, робочого місця або невеликої вітальні.

останнім часом досить популярним став такий вид квартир, як студія. У цьому випадку всі житлове приміщення не має чітких перегородок для поділу житлового простору. У студії часто поєднують вітальню з кухнею. Особливо дизайн такого приміщення виграє від наявності еркера. В даному випадку кухня з еркером стане відмінним місцем для розміщення обіднього столу. Овальний (краще всього використовувати саме таку форму) стіл буде розташований саме в еркері. Далі ж кухню можна облаштовувати так, як Вам цього хочеться.

Кухня з еркером. Також кухня з еркером може стати відмінною зоною для прийому гостей. Така обстановка відмінно підходить для однокімнатних квартир. При цьому Єдина кімната завжди поєднує зону вітальні і спальні. А якщо на кухні не вистачає місця для обіднього столу, то в основний кімнаті часто ще й збираються за трапезою. У цьому випадку в кухні з еркером можна розумно організувати зону для прийому гостей. В даному випадку в цій зоні небажано ставити стіл. Замість цього Ви можете обійтися тільки організацією м’яких диванчиків, які будуть розташовані по всьому периметру еркера.

Найчастіше дизайн кухні з еркером виконують в спокійних тонах. Але якщо ви вирішили влаштувати еркер як вітальні, радимо Вам оживити цю зону різними яскравими квітами. Для початку Вам потрібно правильно вибрати штори. Еркери роблять будь-яке приміщення набагато яскравіше за рахунок збільшення кількості сонячного світла, що потрапляє через вікна. Тому не варто вішати на темні вікна штори. Нехай це будуть легкі завіси, які тільки підкреслять загальний дизайн кухні. А ось на диванчиках можна покласти яскраві різнокольорові подушки. Також для еркера можна вибрати диванчики, виконані в яскравих тонах. А щоб внести в інтер’єр кухні з еркером завершальний штрих, рекомендується використовувати два види штучного освітлення.

У самому еркері, де буде розташовуватися зона вітальні, можна повісити декоративну красиву люстру. А ось у кухні можна використовувати ряди з невеликих ламп для стель.

Радимо прочитати також

Рецепти мила ручної роботи про Рецепти мила ручної роботи.

Аналогічним чином кухня з еркером може включати в себе також зону кабінету. У цьому випадку не слід робити еркер дуже яскравим. Навпаки, спокій у колірному оформленні тільки створить потрібний настрій для роботи. До речі, таке робоче місце відмінно може трансформуватися в зону їдальні. Тому подумайте про те, щоб об’єднати обидві ці зони в кухні з еркером.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>