Люстри для натяжних стель

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Люстри для натяжних стель.Освітлення натяжних стель – це дуже важливий елемент при оформленні дизайну всієї кімнати. Завдяки продуманому освітленню можна створювати різні світлові ефекти. Багато користуються простими точковими світильниками, інші воліють люстри. Наш сайт розповість вам, як слід правильно вибирати люстри для натяжних стель.

Освітлення натяжної стелі

При виборі освітлення натяжної стелі можна зупинитися на використанні невеликих світильників. Точкові світильники для натяжних стель допоможуть вам створити непередавані ефекти. Хочете зоряне небо? Будь ласка! Може, вам хочеться створити певні колірні ефекти? І це також можна. Вибір дійсно дуже великий.

Перегляньте публікацію - Аутизм у дорослих, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Люстри для натяжних стель також користуються великою популярністю. Одна гарна люстра може повністю висвітлювати вашу кімнату. При бажанні, разом з люстрою можна використовувати і точкові світильники. Так ви можете створити цілу світлову композицію. Але до вибору люстри, яку ви будете використовувати, слід підійти з розумом. Для натяжної стелі не підійде будь-яка люстра.

Для початку слід розібратися з тим, яку саме люстру ви хочете. Великі і масивні люстри підійдуть тільки в тому випадку, якщо у вас високі стелі. У всіх інших випадках краще вибирати люстри, які не мають низько звисаючих елементів.

Натяжні стелі мають високу відбивну здатність. Чим темніше стеля, тим краще він відбиває світло. Тому при виборі люстри обов’язково зверніть увагу на її внутрішню частину, де можуть ховатися дроти. Переконайтеся, що на стелі не буде відображатися нічого зайвого, крім лампочок.

Люстри для натяжних стель. Люстри для натяжних стель.

Подивіться на кріплення люстри. В деяких моделях люстр кріпильна частина може сильно нагріватися. А ось плівка натяжної стелі може витримувати температуру до 60°С. Звичайно, такі моделі трапляються нечасто, але у будь-якому випадку слід заздалегідь виключити світильники, які зашкодять стелю. З цієї ж причини не слід вибирати люстри, лампочки яких не закриті плафонами і спрямовані на стелю. Від постійно спрямованого в одну точку світу на плівці утворюються чорні кола, які нічим не змиваються. Якщо ви використовуєте звичайні лампочки, вони повинні бути захищені від стелі плафонами.

Люстри для натяжних стель.

Люстри для натяжних стель

До речі, галогенові люстри не мають цих недоліків, тому використанням плафонів для лампочок можна знехтувати. Та й самі лампочки практично не нагріваються.

При виборі люстри для натяжної стелі також бажано використовувати модель, в якій є що відображає частину. Такі люстри ідеально підходять для натяжних стель. А наявність різних невеликих кристалів і численних лампочок будуть створювати дивовижні ефекти.

Сьогодні є численні кольору, в яких виконані люстри. Коли будете вибирати люстру, віддайте перевагу не золотистої фарбування, а срібному металліку. Такі люстри виглядають на натяжні стелі найкраще.

Радимо прочитати також

Розпис по шовку про Розпис по шовку.

І ось люстра обрана і куплена. Тепер її потрібно інсталювати. Краще довірити цю справу професіоналам, щоб вони не пошкодили плівку стелі. Якщо ж ви не хочете звертатися за допомогою, то можете зробити це самостійно. У плівці на стелі, де буде кріпитися люстра, прорізається отвір. Для прорізання отвору на плівці спочатку слід наклеїти кільце, тільки потім можна починати роботу. При цьому підбирайте розмір отвору так, щоб ви могли його замаскувати під декоративним елементом люстри. Далі до основного, тобто несучої, стелі прикріпіть люстру.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>