Мансардні вікна

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Мансардні вікнаПобудова мансарди продиктовано, насамперед, практичними міркуваннями. По-перше, це самий простий і швидкий спосіб отримати більше житлової площі на тому ж місці – адже підлога, стелі та стіни у вас вже є, і можна користуватися існуючими в будинку комунікаціями. По-друге, це набагато дешевше, ніж будувати нове житло (зазвичай на 20-30%).

Мансардні вікна

Життя в мансарді дає і інші важливі переваги – для душі! Це близькість неба і можливість спостерігати грозу, схід і захід, зірки і хмари. Це причетність природних стихій… і в той же час надійний захист від будь-яких примх природи.

Перегляньте публікацію - Ведення розмови: основні правила, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Світло від мансардного вікна поширюється помірно по всьому приміщенню. При цьому відсутні глухі бічні відсіки, які заступають світло. Мансардні вікна пропускають необхідну кількість світла при меншій площі отвору, у порівнянні з класичними вікнами. Мансардні вікна гарантують повний захист від зовнішніх впливів. Вони пристосовані до самих екстремальних погодних умов, успішно використовуються у всіх кліматичних зонах. Для захисту від холоду використовуються енергозберігаючі склопакети.

Система відкривання мансардних вікон знаходиться в залежності від підвісу стулки до коробці. Найбільш поширеним є підвіс за середньою вісь, навколо якої і повертається вікно при відкритті. Ручка може бути розташована знизу або зверху. Для провітрювання приміщення система відкривання дозволяє фіксувати вікно в декількох положеннях.

Мансардні вікна безпечні в експлуатації, оскільки в склопакетах встановлюють загартовані стекла з підвищеною міцністю до механічних навантажень. При виготовленні склопакета можлива установка скла: протиударного, абсорбції або рефлекторного.

Дерев’яні складові вікна захищені зовні від зовнішніх впливів алюмінієвими профілями (окладом) з поліестровим покриттям, стійким до впливу навколишнього середовища. Для мідних дахів розроблені особливі мідні оклади. Оклади виконують не тільки захисну функцію для дерев’яних елементів, але і відводять дощову воду від поверхні вікна.

Радимо прочитати також

Туніське в’язання гачком про Туніське в’язання гачком.

На завершення короткого опису особливостей мансардних вікон необхідно зупинитися на ще одному важливому моменті – правильної внутрішньої закладенні укосів вікна. Укіс над вікном потрібно робити горизонтально. А під вікном – вертикально. Це дасть необхідну циркуляцію теплого повітря (опалювальні прилади завжди повинні бути розміщені під вікном), що дозволить уникнути водяної пари на віконному склі. При необхідності установки підвіконня, його доцільно встановлювати з деяким відступом від стін, залишаючи повітряний зазор, а також передбачаючи ймовірність повного осьового повороту віконної рами.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>