Монтаж газопроводу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Монтаж газопроводу.Монтаж газопроводу обов’язково повинен проводитися фахівцями. Те ж саме стосується і ремонту. При газифікації того чи іншого об’єкта складається проект, в якому передбачається діаметр і матеріал труб, їх розташування і кріплення, а також види використовуваних з’єднань.

Монтаж газопроводу

Перед монтажем проводяться виміри, а потім виготовляються вузли і окремі частини майбутнього газопроводу. При великому будівництві створюються централізовані майстерні, в яких проводяться всі необхідні деталі. Якщо ж обсяги роботи невеликі, використовуються майстерні пересувні, які представляють собою 1-2 вагончика, доставляються на об’єкт автомобілем.

Перегляньте публікацію - Сприйняття реклами, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Монтаж газопроводу всередині будівель починається з установки так званого пристрої введення. Спочатку в нижній частині зовнішньої стіни будівлі пробивається отвір, в який буде встановлений футляр. Далі через нього пропускається труба і до її кінця монтується стояк. Для з’єднань, як правило, використовується зварювання. Стояк розташовується вертикально уздовж стіни на відстані 20 міліметрів і кріпиться до неї за допомогою спеціальних крючков.

Футляри також встановлюють у місцях проходу газопровідних труб через міжповерхові перекриття, перегородки та сходові площадки. Внутриквартирную розведення прагнуть робити з мінімальною кількістю зварних з’єднань, використовуючи труби великої довжини.

Труби, діаметр яких 150 міліметрів з товщиною стінок в 5 міліметрів, дозволяється зварювати газовим зварюванням. Що стосується матеріалу виготовлення труб, то найчастіше для газопроводу використовуються матеріали з низьколегованої і малоуглеродной сталі. Труби також діляться по способу виготовлення на безшовні і шовні.

Монтаж газопроводу.

Монтаж газопроводу

Ще монтаж газопроводу передбачає використання фітингів – дрібних деталей з трубним різьбленням (муфти, коліна, трійники, хрестовини, перехідники, заглушки і так далі). Ці деталі зазвичай виготовляються із сталі або чавуну.

Існують прийняті норми, що стосуються зварювання, а також кріплення труб. Перед зварюванням потрібно обов’язково підготувати місце. Кінці труб обов’язково повинні бути підрізані і зачищені на довжину 10 міліметрів. Гачки для кріплення труб необхідно розміщувати на відстані не більше 2 метрів у діаметрі труби в 25 міліметрів. Кріплення повинні дозволяти без утруднень оглядати труби для виявлення пошкоджень, а також давати можливість виконувати різні ремонтні роботи. Кінці кріплень, як правило, вбиваються в дерев’яні пробки і заливаються цементним розчином.

Всі різьбові з’єднання повинні бути зібрані із застосуванням довговолокнистого льону. Спочатку різьблення змазують спеціальним белилом або суриком, а потім на нього за годинниковою стрілкою намотують стрічку льону шириною 15 міліметрів. Крім льону можна використовувати стрічку ФУМ (фторопластиковый ущільнювальний матеріал). Така стрічка зовсім не вимагає мастила, причому достатньо всього двох її обертів, щоб надійно ущільнити різьбове з’єднання.

При монтажі газопроводу використовуються спеціальні важільні ключі з паралельними губками з насічками для кращого зчеплення з деталлю. При роботі з такими ключами зусилля необхідно докладати з боку плоского важеля. В іншому випадку існує ризик слабкого зчеплення, що призведе до зриву інструменту з деталі.

Радимо прочитати також

Техніка холодного батику про Техніка холодного батику.

Як ви змогли переконатися, монтаж газопроводу являє собою досить складний процес, який повинен виконуватися кваліфікованими майстрами під керівництвом фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>