Монтаж секційних воріт

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Монтаж секційних воріт.Монтаж секційних воріт виконується, як правило, в гаражах приватних будинків, на сільськогосподарських і промислових об’єктах, а також на складах і в автомобільних майстерень. Конструкція таких воріт являє собою секції, які з’єднані спеціальними петлями.

Монтаж секційних воріт власними руками

Насамперед потрібно розповісти про переваги секційних воріт. Вони піднімаються нагору, що дозволяє істотно економити простір як всередині, так і зовні гаража. Також такі ворота надійно забезпечують захист приміщення від впливу навколишнього середовища (вітру, дощу, снігу) і шуму. Крім того, варто відзначити безпеку експлуатації секційних воріт. Ще вони мають приємний естетичний вигляд. Монтаж секційних воріт можна виконати практично в будь-якому отворі.

Перегляньте публікацію - Залежність від оточуючих, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Варто розповісти про конструкції панелей, які використовуються в секційних воротах. Вони складаються з двох аркушів оцинкованої сталі, між якими розташований утеплювач (поліуретанова піна або поліестер). Простір між панелями заповнюється еластичним матеріалом. Що стосується самої нижньої стулки, то вона забезпечена спеціальним ущільнювачем, який не дозволяє дверей примерзання продуктів до гараж.

Монтаж секційних воріт.

Монтаж секційних воріт

Дуже часто у ворота вбудовують вхідні хвіртку. Як правило, такі моделі коштують на 30-40% дорожче моделей воріт без хвіртки. Якщо ви вирішили встановити секційні ворота, вам необхідно знати, що більшість виробників використовують панелі, висота яких може становити 610, 500 або 385 міліметрів. Товщина утеплених стулок може варіюватися від 35 до 45 міліметрів. Так зване «холодне» полотно має товщину всього 20 міліметрів і використовується виключно для неопалюваних гаражів.

Якщо ви вирішили виконати монтаж секційних воріт самостійно, вам необхідно враховувати ряд моментів. Навколо дверного прорізу обов’язково має бути простір: 30 сантиметрів зверху (між отвором і стелею) і 45 сантиметрів з правої і лівої сторін. Також перед монтажем необхідно підготувати проріз: очистити його від неякісного облицювальної шару. Якщо гараж побудований з легких блоків, для надійності рекомендується зміцнити стіну металевим каркасом.

Монтаж секційних воріт власними руками

Розмір необхідних дюбелів, анкерів і шурупів обов’язково буде вказано в інструкції, яка входить в комплект поставки секційних воріт. Всі деталі слід фіксувати максимально щільно. Також при монтажі потрібно точно виставити вертикаль дверного прорізу, так як якщо ворота будуть встановлені з перекосом, вони можуть не відкритися. Отже, користуватися ними буде неможливо.

Для вирівнювання несучих елементів категорично заборонено використовувати кілочки і монтажну піну. Для цих цілей краще заздалегідь передбачити металеві прокладки різного розміру.

Спочатку кріпиться несуча частина, а потім збирається полотно. Далі переходять до кріплення механізмів управління воротами та інших додаткових елементів (ручок, засувів, петель і так далі). Завершується монтаж секційних воріт кріпленням обмежувача та електричного приводу.

Радимо прочитати також

Що зробити з старих джинсів? про Що зробити з старих джинсів?.

Наостанок потрібно відзначити, що на установку таких воріт в цілому піде всього кілька годин за умови, що вам буде допомагати ще хоча б одна людина. Монтаж секційних воріт не являє собою нічого складного для тих, кому звично виконувати різні ремонтні роботи своїми руками. Пам’ятайте про дотримання правил техніки безпеки. Якщо ви не впевнені у своїх силах, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>