Монтаж водостічної системи

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Монтаж водостічної системи.Водостічні системи необхідні для відводу опадів і встановлюються, як правило, на скатні дахи. Щоб така система прослужила як можна довше, важливо чітко слідувати інструкціям по її установці і експлуатації. Головне – правильно виконати монтаж водостічної системи, таким чином вдасться уникнути небажаних поломок.

Монтаж водостічної системи власними руками

Для початку знадобиться певний мінімум інструментів: лінійка, олівець, рулетка, молоток, викрутка та ножівка. З кріпильних матеріалів будуть необхідні шурупи і цвяхи.

Перегляньте публікацію - Жіночі страхи, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Сьогодні у продажу є досить багато видів водостічних систем, залежать від способу організації стоку води, матеріалу виготовлення, а також від типу з’єднання їх елементів.

Монтаж водостічної системи в залежності від її типу має багато особливостей, про яких можна дізнатися в інструкціях. Обов’язково вимагайте такі керівництва при купівлі систем для стоку води. Однак для всіх водостоків є ряд загальних правил з їх установки.

насамперед необхідно визначити кількість і місця монтажу водостічних труб, в які встановлюються водоприймальні воронки. Найчастіше такі воронки обладнані спеціальними гумовими ущільнювачами для герметичного з’єднання з іншими деталями. Кріпляться воронки з допомогою кронштейнів до самої покрівлі.

Монтаж водостічної системи.

Монтаж водостічної системи власними руками

Далі монтаж водостічної системи являє собою установку тримачів для жолоби. Відстань між пластиковими кронштейнами повинна становити 50-60 сантиметрів, а між металевими – 70-150 сантиметрів. Головне – закріпити їх так, щоб утворився невеликий ухил самого жолоби. Власники можуть кріпитися до самої покрівлі або ж на кроквяні ноги, якщо дозволяє конструкція даху.

Тепер необхідно укласти жолоби, починаючи від воронки. Їх потрібно поєднувати герметично за допомогою спеціальних сполучних елементів, клейових або спайки. Все залежить від типу самої системи. Єдине, що потрібно пам’ятати, – повторний монтаж водостічної системи, в якій використовується клейове з’єднання, робити не можна.

Різання пластикових жолобів здійснюється за допомогою ножівки або болгарки. Що ж стосується металевих систем, то для них підходять тільки спеціальні ножиці по металу.

Окремо варто розповісти про виведення води з-під покрівлі. Для цього встановлюють додатковий елемент, який називають капельником.

Наступний етап монтажу являє собою кріплення куточків для жолоби в тих місцях, де необхідно обійти виступаючі частини фасаду будівлі. Наприкінці встановлюються так звані заглушки до торців жолоби.

Монтаж водостічної системи

Далі знадобиться прикріпити труби з допомогою з’єднувальних муфт і хомутів на відстані від 1 до 2 метрів один від одного, в залежності від рекомендацій виробника.

Також потрібно сказати, що монтаж водостічної системи із пластику не рекомендується проводити при температурі повітря нижче 5 градусів, так як від механічних навантажень при нарізці матеріал може просто напросто потріскатися. Що стосується металевих систем, то їх можна встановлювати при будь-якій погоді.

Крім того, не варто забувати, що система для стоку води в період експлуатації буде піддана кліматичних впливів. Особливо це стосується пластикових жолобів. Тому при покупці обов’язково переконайтеся, що у складі конструкції є компенсує планка для запобігання температурних деформацій.

Ще не зайвим буде встановити на жолоб спеціальну сітку для захисту від листя і різного сміття. В іншому випадку існує ризик засмічення системи. Також можна встановити кабельну систему антизледеніння для того, щоб взимку в період сильних морозів в системі не утворювався лід, що володіє досить великою вагою і сприяє поломок.

Радимо прочитати також

Догляд за бонсай про Догляд за бонсай.

Наостанок варто сказати, що якщо ви не впевнені в тому, що зможете правильно виконати монтаж водостічної системи, радимо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>