Москітні сітки

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Москітна сітка.Літо – не тільки пора жаркого сонця і веселого відпочинку. Літо – це ще і пора настирливих комарів, тому навіть у саму спеку відкрити кватирку – значить впустити в свій будинок десятки кровососів. Проблему допоможе вирішити москітна сітка.

Сучасні москітні сітки

До старих дерев’яних рам винахідливі громадяни кнопками або скобами прикріплювали часто звичайне полотно марлі або спеціальну нейлонову сітку. Такий бар’єр рятував від великих комах, але комарі і дрібні мошки могли проникнути в приміщення. До того ж, вид з вікна був безнадійно зіпсована.

Перегляньте публікацію - Як позбутися заздрості, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

З появою і розповсюдженням металопластикових вікон в наших будинках з’явилися і спеціальні москітні сітки, які встановлюються на такі вікна.

Москітна сітка.

Москітні сітки

Сучасні москітні сітки мають ряд позитивних якостей. Матеріал і розміри комірок антимоскитного полотна, колір полотна – все це ретельно підібраний для того, щоб сітка надійно захищала вікно від проникнення комах і в той же час зберігала прозорість віконного прорізу при будь-якому освітленні.

Завдяки міцності матеріалу, з якого виготовляються москітні сітки, такі сітки є перешкодою не тільки для комарів, але і для різного сміття, який випадковим поривом вітру може бути занесений у вікно. Навіть кішок і папуг, які дуже люблять підійматися на підвіконня і вікна, сітка витримає і не дасть тваринам випасти з вікна.

Москітні сітки можуть бути рамковими, розпашними, рулонними. Рамкові москітні сітки використовуються для стандартних віконних стулок і кватирок, розпашні – для великих штульпових вікон і балконних дверей.

Рамкові москітні сітки дуже прості у виконанні: антимоскітне cellular полотно натягнуто на легкий каркас із алюмінієвого профілю. Розстібні москітні сітки відрізняються підвищеним алюмінієвим профілем, а також наявністю петель з пружинними доводчиками, ручки і магнітної засувки.

Рулонна москітна сітка являє собою конструкцію з пружинним натягом. При необхідності сітка закріплюється на вікні завдяки магнітним засувкам або легко забирається в спеціальний короб, встановлений над вікном.

Радимо прочитати також

Яблунева плодожерка про Яблунева плодожерка.

Будь-яку москітну сітку бажано знімати на зиму, тому краще віддати перевагу тим сіток, встановлення яких не вимагає втручання професіоналів. Сітку обов’язково слід мити теплою водою з милом не рідше одного разу на рік. Сітку можна чистити пилососом, так як можлива втрата натягу полотнини сітки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>