Новорічні фасади

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Новорічні фасади: ідеї як прикрасити будинок до свята.Всі ми любимо традицію прикрашати будинок до Нового року. Але ось святковий настрій має бути не тільки усередині приміщення. Зовні будівлю також можна прикрасити. Якщо Ви зібралися святкувати Новий рік на природі, Ви можете прикрасити фасад Вашого дачного будиночка. Таким чином Ви створите новорічний настрій всім! Як же оформляють новорічні фасади?

Новорічні фасади: ідеї як прикрасити будинок до свята

Йдучи по місту, Ви вже помітили, що новорічні фасади будівель притягують до себе погляд. Різні яскраві прикраси не залишають байдужими нікого. Чому б і Вам не прикрасити фасад свого будинку? Отже, приступимо до прикраси фасаду Вашого приватного будинку.

Перегляньте публікацію - Як повернути довіру, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ідеї новорічних прикрас фасадів будинків можна використовувати різні. Але почнемо з самої основи – ілюмінація. Звичайно ж, новорічне оформлення фасадів необхідно почати саме з гірлянд. Краще всього виглядають гірлянди у вигляді звисаючих бурульок. Мерехтіння маленьких лампочок обов’язково створить Вам новорічний настрій. Також новорічні фасади можна прикрашати будь-якими іншими гірляндами. Радимо вам не перевантажувати фасад будівлі ілюмінацією. Гірляндами слід прикрасити тільки ганок. Також довгу гірлянду можна повість на козирку даху.

У саду, що прилягає до будинку, можна поставити різні новорічні фігурки. Будь-які новорічні фасади від цього тільки виграють. Самі фігурки вдень не привертати до себе уваги, адже вони виконані у вигляді каркаса тварини, сніговика або ялинки. Але от увечері така новорічна ілюмінація виглядає чудово.

А Ви ніколи не бачили, як виглядають новорічні фасади будівель, прикрашені вінками з сосни? Ось так новорічна прикраса фасадів не можна вважати завершеним без різдвяних вінків. Радимо Вам зробити різдвяний вінок і повісити його на вхідні двері. Намагайтеся не робити вінок дуже яскравим. Прості гілочки сосни або ялинки, прикрашені стрічкою, шишками і парою новорічних іграшок будуть виглядати просто відмінно. Адже ми прикрашаємо фасад, а не повністю маскируем його, правильно? Тому у всьому має бути відчуття міри.

Однаковими невеликими новорічними вінками можна прикрасити кожне вікно будинку. У цьому випадку на вхідні двері вішають такий же вінок, як і всі інші, тільки трохи більшого розміру, таким чином акцентуючи на нього увагу. На двері можна повісити два однакових простих вінка. У цьому випадку їх вішають вертикально – один над іншим.

Новорічні фасади: ідеї як прикрасити будинок до свята.

Новорічні фасади

Цих двох описаних способів прикрас вистачить, щоб оформити будь-які новорічні фасади. Але і на цьому ідеї новорічних прикрас не закінчуються. Якщо на дворі постійно тримається мінусова температура, можете зробити крижані ліхтарики, які ставлять у дворі. Зробити такий ліхтар досить легко. Заповніть пластикове відро на 3/4 водою. У відро слід поставити порожню ємність. Заповніть камінням або будь-яким іншим важким матеріалом ємність, щоб вона наполовину занурилася у відро з водою. Далі ємність з камінням закріплюють скотчем так, щоб її край був трохи вище стінок відра.

Підготовлене відро з водою залишають на ніч на вулиці. Коли вода у відрі добре замерзне, майже готовий крижаний ліхтар слід витягти. Пластикове відро з льодом поливають гарячою водою. Лід всередині трохи подтане, і його можна буде легко дістати. З меншого контейнера приберіть обтяжувач. Налийте трохи гарячої води з боків контейнера, щоб його можна було легко витягнути. Зробіть кілька таких ліхтариків і розставте їх у дворі. У кожен ліхтар ставлять свічки, яку запалюють ввечері. Такі ж ліхтарики можна зробити квадратної форми. Але в цьому випадку Вам доведеться заморожувати кожну стінку майбутнього ліхтарика окремо в підходящої для цього формі. Чотири крижані стінки слід скріпити разом. Всередину також ставлять свічку.

Додатково такі крижані ліхтарики можна прикрасити різними рослинами. Коли нальете воду у відро і вже закріпіть скотчем другу ємність, опустіть у воду гілочки або листочки рослин. Таким чином Ви отримаєте прикрашений ліхтарик.

Але не тільки новорічні фасади створюють святковий настрій. Можна оригінально прикрасити зростаюче в саду дерево. Однакові прозорі свічники підвішують на гілочки дерев. Кожен вечір в свічниках запалюють свічки, таким чином висвітлюючи невелику ділянку саду перед будинком.

Радимо прочитати також

Вирощування бегонії з насіння про Вирощування бегонії з насіння.

Як бачите, прикрасити будинок на Новий рік можна різними способами. Головне – це фантазувати і намагатися не переборщити з прикрасами. Інакше фасад Вашого будинку буде занадто перевантаженим вогниками і будь-якими іншими декоративними елементами.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Новорічні фасади, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>