Перегородки в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Перегородки в інтер'єріРізноманітні ширми і перегородки в інтер’єрі виконують не тільки практичну (наприклад, зонування кімнати), але й естетичну функцію. Грамотне використання декоративних перегородок допоможе створити чудовий і функціональний інтер’єр.

Використання  перегородок в інтер’єрі

Перегородки в інтер’єрі – це зовсім не новомодне віяння. Розсувні ширми-перегородки – невід’ємний атрибут традиційного японського інтер’єру. Зараз, звичайно, асортимент перегородок не вичерпується одними тільки розсувними ширмами: ви можете вибрати перегородки різних типів, зроблені з різноманітних матеріалів.

Перегляньте публікацію - Як навчитися довіряти людям, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Якщо ви вирішили використовувати перегородки в інтер’єрі кімнати, вам потрібно врахувати кілька важливих вимог, які пред’являються до більшості типів перегородок. Перша вимога – це легкість і міцність. При виборі матеріалу перегородки обов’язково врахуйте допустиме навантаження на перекриття. Якщо ви плануєте що-або вішати на перегородку, вона повинна витримувати певну консольну навантаження. Також перегородки, використовувані в житлових приміщеннях, повинні бути зроблені з екологічно чистих матеріалів, бути вогне – і вологостійкими.

Всі перегородки діляться на трансформуються і стаціонарні. Трансформуються перегородки – це всім відомі ширми. Вони можуть бути розсувними, складними, що розвертаються. Перевага трансформуються перегородок в тому, що їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні і прибирати, якщо в них немає потреби. Вони забезпечують гнучку планування інтер’єру.

Перегородки в інтер'єрі

Перегородки в інтер’єрі

Стаціонарні перегородки встановлюються «раз і назавжди», тому перед їх установкою потрібно ретельно спроектувати інтер’єр приміщення. Зазвичай вони коштують дешевше трансформованих (за умови використання однакових матеріалів), тому що не вимагають додаткового використання кріпильних систем і разворотных / розсувних механізмів.

Найлогічніше використовувати перегородки в інтер’єрі великих кімнат, наприклад, вітальні, або в квартирах з вільним плануванням. Нерідко ширми і перегородки використовують для того, щоб розділити на функціональні зони приміщення, яке виконує кілька функцій. Скажімо, у дитячій кімнаті ширма допоможе відокремити робочу зону від ігрової або спальної. В об’єднаному санвузлі розсувна перегородка розділить ванну і туалет.

Перегородки в інтер'єрі Перегородки в інтер'єрі

Перегородки, використовувані в інтер’єрі приміщень, можуть бути зроблені з самих різних матеріалів. Вони можуть бути цільними (наприклад, цегельними), а можуть представляти собою каркас (найчастіше з металу або ПВХ), в який підключено «заповнювач».

У якості «заповнювача» можуть виступати гіпсокартон, фанера, ламінат, дерево, скло, пінобетон, тканина та інші матеріали. Іноді використовується поєднання декількох матеріалів, наприклад, скло, метал, скло, дерево і т. п. залежно від матеріалу перегородки в інтер’єрі бувають прозорими, напівпрозорими, глухими і комбінованими.

Використання  перегородок в інтер’єрі

Перегородки можуть бути додатково декоровані плиткою, мозаїкою, декоративним каменем, декоративною штукатуркою, різними видами шпалер. Крім декоративної обробки, для прикраси перегородок можуть використовуватися ніші і наскрізні отвори, полиці і колони. Також можна використовувати декоративне підсвічування перегородки.

Дуже популярні скляні перегородки в інтер’єрі. Їх рідко залишають прозорими, адже одна з задач перегородки – це певна частина простору кімнати, приховати його від сторонніх очей. Тому найчастіше скляні міжкімнатні перегородки матуючим (наприклад, за допомогою піскоструминної обробки) або виконуються у вигляді вітража (це може бути як справжній, так і псевдовитраж).

Перегородки можуть бути як невисокими, так і доходити до самої стелі. Стаціонарні перегородки нерідко використовують для розміщення інших елементів декору – електричних камінів, акваріумів. У цьому випадку потрібно переконатися, що і підлогу, і перегородка витримають навантаження. Можна закріпити на декоративної перегородці гачки для одягу, використовуючи її замість шафи, полки. Нагадаємо, що в цьому випадку перегородка повинна витримувати певну консольну навантаження.

Радимо прочитати також

Букет з фруктів своїми руками про Букет з фруктів своїми руками.

Перегородки в інтер’єрі – це в першу чергу функціональний елемент, але якщо грамотно вибрати і використовувати перегородку, вона може стати прекрасною прикрасою інтер’єру, незвичайним модним акцентом.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>