Підготовка стін до поклейки шпалер

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Підготовка стін до поклейки шпалер.Підготовка стін до поклейки шпалер – це невід’ємна частина ремонту в будь-якій квартирі. Зверху на старі шпалери фарбу або штукатурку клеїти нічого не можна, тому доведеться приділити певний час тому, щоб підготувати поверхню стін до ремонту.

Як підготувати стіни до поклейки шпалер

Всі знають, що якість поверхні під шпалери сильно вплине на кінцевий результат, тому краще не лінуватися і підготувати стіни до ремонту. Природно, старі шпалери треба повністю зняти зі стін. Старі шпалери добре знімаються сухими. Якщо ж у певних місцях ви не можете зняти шпалери, то їх слід намочити щіткою. Потім за допомогою шпателя зніміть залишки шпалер. Якщо все ж не вдалося повністю зняти старі шпалери зі стін, почистьте ці місця грубозернистою шкуркою. А ось плівкові шпалери і пеноплен слід видалити без залишку.

Перегляньте публікацію - Як побудувати довірливі стосунки, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Пофарбовані стіни алкідної емаллю або олійною фарбою також слід трохи зачистити. Одні надають перевагу повністю знімати шар фарби, але це важко. До того ж, якщо фарба добре тримається на стіні, то знімати її взагалі немає сенсу, так як шпалери відмінно приклеюються до забарвлених поверхонь. Але все ж підготовка стін під шпалери і в цьому випадку потрібна. Почистьте фарбу грубозернистою шкуркою. Повністю вичищати фарбу не потрібно, так як вам потрібна не глянцева поверхня, а матова. Тепер зверху на фарбу валиком нанесіть ґрунтовку. У деяких місцях ґрунтовка може розтікатися, але це не біда. Після обробки стін ґрунтовкою почекайте, поки вона трохи підсохне (5-10 хвилин). Потім чистим, злегка вологим валиком ще раз пройдіться по стінах: шар ґрунтовки, який вже є на поверхні, ляже рівному. Тепер можна приступати до обклеювання стін шпалерами.

Підготовка стін до поклейки шпалер.

Підготовка стін до поклейки шпалер

Будь-які нерівності, які є на стіні, слід вирівняти шпатлівкою. Також слід зашпаклювати всі тріщини або вибоїни. Для цього спочатку шпателем розчистите перерву до шару міцної штукатурки, а потім зашпаклюйте її. На мокру шпаклівку клеїти шпалери не можна, тому доведеться залишити стіни висихати.

Якщо ж ви тільки в’їжджаєте в нову квартиру, в якій не було ремонту, то підготовка стін до поклейки шпалер буде трохи відрізнятися від описаних вище способів. Поверхню стін слід очистити від жирових і бітумних плям, пилу. Потім стіни потрібно вирівняти шпатлівкою, яку наносять в один шар, а в кілька. Перед нанесенням кожного нового шару шпаклівки дочекайтеся, поки висохне попередній. Тепер підготовлену поверхню слід зачистити шкуркою, а потім видалити весь пил. Залиште стіни сушитися ще на кілька днів. Коли стіни повністю висохне, їх слід покрити ґрунтовкою. Тільки після повного висихання ґрунтовки можна приступати до обклеюванні шпалерами.

Крім того, слід врахувати деякі випадки, коли на підготовленій до поклейки шпалер поверхні є різні плями. Щоб ці плями не проступали на шпалери, попередньо рекомендується пофарбувати стіни дешевої водоемульсійної фарбою.

Як підготувати стіни до поклейки шпалер

Якщо ви клеїте шпалери на поверхню стіни, яка обшита будь-якими листовими матеріалами, приділіть особливу увагу швах. Саме шви можуть проступати через шпалери, щоб псуватиме весь зовнішній вигляд. Підготовка до поклейки шпалер в цьому випадку буде такою: законопатьте шви, обклейте їх папером, потім зашпаклюйте і почистьте поверхню шкуркою. Якщо на матеріалі є цвяхи, то їх капелюшки слід утопити на глибину 1 мм, потім пофарбувати олійною фарбою. Зверху зашпаклюйте і почистьте поверхню стіни. Якщо цього не зробити, то під дією вологи на цвяхах буде утворюватися іржа, яка незабаром проступить через шпалери.

Радимо прочитати також

Як вибрати вудку про Як вибрати вудку.

Як бачите, перед обклеюванням стін шпалерами Є ще дуже багато робіт, які необхідно виконати, інакше готовий результат не виправдає ваші очікування.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>