Підвісні стелі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Підвісні стелі.Підвісні стелі – рішення №1 якщо потрібно акуратно приховати всілякі інженерні комунікації і при цьому отримати гарну стелю. Підвісна стеля являє собою горизонтальну конструкцію з металевого каркаса і декоративних плит, яка кріпиться до базового стелі.

Особливості підвісних стель

Підвісні стелі міцні, естетичні і, до того ж, дуже зручні – у разі необхідності окремі модулі підвісної стелі легко знімаються і замінюються новими. Розрізняються підвісні стелі за матеріалами, формою і розмірами облицювання.

Перегляньте публікацію - Як пробачити образу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Панелі для підвісних стель виготовляють з мінерального волокна, гіпсу, гіпсокартону, металу, дерева та пластику. Матеріал слід вибирати, виходячи з технічних вимог до підвісній стелі, адже у певних випадках у підвісних стель повинна бути підвищена шумоізоляція, пожежобезпечність, вологостійкість і т.д.

За своєю формою панелі для підвісних стель можна розділити на 6 груп:

  • плиткові
  • панельні
  • рейкові
  • решетні
  • касетні
  • ніздрюваті

Крім того, виділяються також криволінійні форми стельових панелей, призначені для створення плавних переходів між різними рівнями підвісної стелі.

При виборі тої або іншої підвісної стелі слід спиратися на ряд критеріїв. Так, для підвісних стель дуже важливий показник світловідбивання. Чим вищий цей показник, тим менше освітлення, штучного або природного, знадобиться для приміщення.

Підвісні стелі.

Підвісні стелі

Показник вологостійкості відповідає за стабільність підвісної стелі до деформації під впливом вологи. При виборі підвісної стелі для ванної кімнати або кухні цей показник повинен бути не нижче 95%.

Дуже важливі також показники тепло і шумоізоляції підвісних стель. Рівень шумоізоляції підвісних стель обумовлений ступенем поглинання звуку матеріалом, з якого він виготовлений, м’які пористі матеріали особливо гарні в цьому плані.

Теплоізоляційні властивості підвісної стелі також обумовлені вибором матеріалу: чим більше він чинить опір теплопередачі, тим вище його теплоізоляційні характеристики.

Залежно від необхідного рівня пожежної безпеки приміщення для підвісних стель слід використовувати вогнетривкі матеріали: негорючі, важкогорючі, важкоспалюючі.

Радимо прочитати також

Ялинка з стрічок про Ялинка з стрічок.

При виборі матеріалу для підвісних стель не можна не враховувати і естетичні вимоги. За допомогою різних кольорів і фактур матеріалу, а також правильно підібраного освітлення можна отримати різні дизайнерські ефекти.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>