Ремонт даху будинку

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Ремонт даху будинку.Якщо ваша дах протікає під час зливи, настав час подбати про його ремонт, тому що сезон дощів вже не за горами. Якщо у вас паморочиться голова або ви боїтеся висоти, довірте цю роботу професіоналам. В інших випадках ремонт даху будинку не складно буде здійснити самому.

Ремонт даху будинку своїмим руками

Основна складність у ремонті – виявити місце протікання. Дахи мають складну конструкцію, і вода, перш ніж потрапити до вас на килим, проходить довгий звивистий шлях. Іноді волога проходить по стінах, тоді важко здогадатися, що справа все в продірявився даху.

Перегляньте публікацію - Як працювати з колишнім, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ремонт даху будинку з черепиці

Коли ви виявите місце протікання на стелі, вам необхідно визначити область можливого протікання на даху. Якщо причиною протікання є пошкоджена черепиця, вам необхідно замінити її на нову. Під вищерозміщені пластини забийте дерев’яні клини. Піддіньте пошкоджену черепицю кельнею і видаліть її. Якщо пластини прибиті до рейкі, то, піднімаючи і повертаючи обережно мастерок, ви видалите пошкоджену ділянку. При необхідності видалити черепицю в декількох шарах знімайте її, рухаючись зверху вниз.

Ремонт даху будинку.

Якщо після зняття черепиці ви виявите розірваний руберойд, то його обов’язково потрібно замінити. Видаліть цвяхи, які кріплять рейки на кроквах. Встановіть щільний картон під рейки з одного боку від місця пошкодження. Виріжте пилкою частину рейок над картоном, розташовуючи їх під кутом, як показано на малюнку. Пересуньте картон на іншу сторону і аналогічно зріжте рейки. Виріжте ножем пошкоджену ділянку руберойду. Підготуйте латку, яка буде трохи більше на 3-5 см вирізаного ділянки. Змастіть краю латки спеціальним клеєм і закрийте отвір.

Якщо руберойд цілий, але рейки проломлено, вам необхідно так само їх вирізати і замінити новими. При вирізанні нових рейок слідкуйте, щоб перетин вставок ідеально підходила до старих. Перш ніж встановлювати нові рейки, просочіть їх речовиною, що оберігає дерево від старіння. Потім прибийте старі і нові до крокв. При ремонті даху використовуйте нержавіючі цвяхи. Потім встановіть нову черепицю, рухаючись знизу вгору. Закінчивши ремонт даху будинку, звільніть її від сміття.

Ремонт даху будинку з шиферу

Як і черепиця, шифер встановлюється знизу вгору. Текти в шиферної даху може виникнути з-за появи тріщин або іржавіння цвяхів. Тонкі тріщини можна замазати мастикою.

Ремонт даху будинку.

Щоб замінити пошкоджену пластину, вам необхідно підібрати аналогічних розмірів пластину або з більшою вирізати потрібного розміру. Можна використовувати вживаний шифер, якщо на ньому немає тріщин. Як показано на малюнку, встановіть ріжучий інструмент так, щоб його зуб зачепив цвях, на якому кріпиться пластина. Молотком вдарте рукоятку інструменту, щоб цвях був зрізаний. Аналогічно зріжте і другий цвях. Видаліть пошкоджену пластину шиферу. Потім необхідно встановити металеву смугу, довжина якої повинна бути більше довжини вашого шиферу, а товщина – 25 мм. Розмістіть смугу так, щоб її частина перебувала під пластиною вищележачого ряду, під двома пластиною і на 50 мм виходила з-під нижнього її краю. Прибийте смугу до рейці так, щоб цвяхи розташовувалися в щілинах між пластинами. Покладіть пластину шиферу на металеву смугу і протолкніте її під верхню, загніть нижній кінець металевої смуги вгору. Ремонт даху будинку завершено.

Ремонт плоских дахів

Плоскі дахи складаються з тришарового руберойдового покриття, яке криється на дерев’яну основу. Часто дах покривають мармуровою крихтою, галькою або гравієм, який не дає їй нагріватися. Після 10-20 років така дах покривається тріщинами і вимагає капітального ремонту, який можуть здійснити лише професіонали. Вам під силу лише усунення здуттів.

Ремонт даху будинку почніть з очищення вздувшегося ділянки, потім пік здуття розкрийте ножем. Якщо внутрішня поверхня волога, то висушіть її, залишивши на сонці або феном. Використовуючи шпатель, через розріз укладіть холодну мастику під здуттям. Притисніть до дерев’яного основи покриття і обидві сторони надрізу прибийте штукатурними 20-ти мм цвяхами на відстані 15 мм друг від друга.

Потім необхідно встановити латку. Виріжте латки з руберойду, яка буде ширше і довше на 50 мм пошкодженої частини. Покрийте поверхню пошкодженої ділянки холодної мастикою і накласти латку. Прибийте її штукатурними цвяхами, потім покриття краю латки і капелюшка цвяхів мастикою.

Радимо прочитати також

Як виростити авокадо з кісточки про Як виростити авокадо з кісточки.

Щоб запобігти ремонт даху будинку, робіть його профілактику. Огляньте дах. У найбільш небезпечних місцях оновіть цементну замазку. При покрівлі даху використовуйте нержавіючі цвяхи.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Ремонт даху будинку, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>