Ремонт лінолеуму своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ремонт лінолеуму своїми руками.Якщо лінолеум у Вашому будинку або офісі роздувся, місцями відклеївся, то усунути цю проблему легко можна своїми руками. Як здійснюється ремонт лінолеуму?

Ремонт лінолеуму своїми руками

Різні дефекти, такі як здуття, хвилястість, відклеювання лінолеуму від підстави, можуть з’явитися з кількох причин. Наприклад, якщо була використана мастика низької якості або підготовки поверхні підлоги до наклеювання лінолеуму було приділено достатньо уваги. Крім того, при недотриманні умов правильного укладання лінолеуму, також можлива поява дефектів. Тому, щоб згодом лінолеум не вздувался, потрібно наносити мастику на підставу рівномірним шаром, добре згладжування лінолеум або за необхідності покласти на нього вантаж.

Перегляньте публікацію - Як стати гарною дружиною, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Усунення здуттів здійснюється так. Шилом слід проколоти вздувшийся ділянку лінолеуму, після чого випустити накопичений повітря. Далі місце проколу потрібно закрити папером і прасувати гарячою праскою. Також на цю ділянку можна покласти мішки з гарячим піском. Цей метод підійде для ремонту лінолеуму тільки в тому випадку, якщо лінолеум був покладений на гарячої бітумної або резинобитумной мастиці – така мастика плавиться при нагріванні.

Другий спосіб полягає в наступному: роздутий ділянку слід підрізати ножем і ввести під лінолеум розчинник, на основі якого виготовлена клеюча мастика. Вводити розчинник слід спринцівкою. Мастика після цього розм’якшується. Тоді лінолеум потрібно добре пригладити і обов’язково покласти на нього вантаж.

Якщо після всіх цих маніпуляцій лінолеум все ж не клеїться, то найбільш ймовірна причина цього дефекту – відсутність під здулося ділянкою мастики. У цьому випадку необхідно додати невелику кількість мастики через подрез. В якості інструменту підійде тонка паличка або перо.

Заводські дефекти, які можуть бути виявлені вже при розкочуванні рулони лінолеуму, буде легше виправити, якщо вони припадуть на краю полотен. Тому при нарізуванні лінолеуму слід обов’язково це врахувати.

Лінолеум відклеївся практично повністю, то сенсу підклеюють кожен окремий ділянку, звичайно ж, немає. У цьому випадку лінолеум обережно знімають з підстави і очистити його від мастики, що клеїть. Потім лінолеум потрібно розкласти в просторому приміщенні тильною стороною нагору. Підстава також очищають від мастики, усувають всі недоліки, після чого ґрунтують. Коли грунтовки лінолеум знову настилають на підставу звичайним способом.

Ремонт лінолеуму своїми руками.

Ремонт лінолеуму

Радимо прочитати також

Як виростити горіх про Як виростити горіх.

Інший дефект, хвилястість, часто виникає через те, що рулони лінолеуму зберігалися тривалий час навалом і придбали форму еліпса. Тому щоб усунути хвилястість, рулон лінолеуму слід розкачати і дати йому вилежатися. За 10-12 діб лінолеум має різний. Якщо після закінчення цього строку, хвилі не зникли, тоді потрібно покласти лінолеум на рівну підставу і пропрасувати його мішком з гарячим піском. Можна вирівняти хвилі на лінолеумі і по-іншому. Для цього необхідно нарізати необхідну кількість полотен, укласти їх так, щоб найбільші були внизу, а найменші нагорі. Покласти на лінолеум вантаж на 7-12 діб. Після цього лінолеум буде вирівняний і не завдасть клопоту при укладанні.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>