Ремонт пральних машин своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ремонт пральних машин своїми руками.Ремонт пральних машин своїми руками, справа клопітка і досить ризикована, якщо тільки ви не профі у цій справі. Про те, як можна відремонтувати пральну машину своїми руками, розповість сьогодні наш сайт.

Ремонт пральних машин своїми руками

Буває, що необхідно відремонтувати несправну пральну машинку-автомат, а для виклику фахівця немає часу або грошей. У цьому випадку можна спробувати усунути несправність самостійно.

Перегляньте публікацію - Як стати спокійним, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Увага! Всі роботи по ремонту пральної машини своїми руками необхідно проводити при відключеному електроживленні (вимкнути з розетки)!

Ремонт пральних машин своїми руками.

Отже, ремонт пральних машин своїми руками може бути здійснений у разі появи таких поширених поломок.

Засмічення фільтра пральної машини

Ремонт пральних машин своїми руками при засоре фільтра нескладний. Необхідно зняти фільтр зливний системи, прочистити його і встановити на місце.

Поломка (несправність) зливного насоса

Зливні насоси (помпи) в автоматичних пральних машинок ламаються дуже часто. Складаються помпи з так званої «равлики» і електродвигуна з крильчаткою. «Равлик» зламати можна хіба що при монтажу/демонтажу пральної машини, а електродвигуни можуть виходити з ладу набагато частіше.

Тому при самостійному ремонті пральної машини зовсім не обов’язково заміняти всю помпу, а досить замінити зламаному електродвигун на новий, справний. Це обійдеться дешевше.

Окремо електрична частина помпи продається в сервісних центрах і придбати її можна без особливих ускладнень. Видалення несправного двигуна проводиться так:

  • від’єднати болти кріплення до корпусу
  • від’єднати клеми від електродвигуна
  • від’єднати патрубки від «равлики»
  • відокремити «равлик» від електродвигуна.

Потім у зворотному порядку слід провести дані дії для установки нового двигуна.

Поломка (несправність) ТЕН

ТЕН – теплонагріваємий елемент – також часто ламається. Саме поломку ТЕН так люблять показувати в рекламах Calgon’а. Проте «не такий страшний чорт, як його малюють». Визначити, що зламався теплонагреватель можна, насамперед, поклавши руку до люка машинки – вода не гріється. При наявності в господарстві тестера можна «прозвонить» ТЕН, перевірити наявність опору і відсутність пробоїв на корпус.

Якщо перевірка показала, що ТЕН зламаний, його необхідно замінити. Для цього слід вийняти ТЕН з машинки:

  • відкрутити гайку
  • втопить гвинт
  • злегка похитуючи і акуратно допомагаючи викруткою, вийняти ТЕН з бака.

Потім слід придбати новий ТЕН – в магазині вам запропонують точно такою ж або підходить до вашої моделі пральної машини. Новий ТЕН залишається поставити на місце.

Поломка (несправність) датчиків температури

Така несправність найбільш характерна для пральних машинок радянського зразка, в сучасних імпортних пральних машинах поломка датчиків температури зустрічається набагато рідше.

Датчики температури можна замінити, для цього необхідно знати їх тип: замикають (NA), размыкающие (NC), комбіновані (NC NA), що змінюються (ME). Замикають датчики при досягненні необхідної температури води замикаються, размыкающие – відповідно, розмикаються. Комбіновані датчики мають 2 пари контактів, размыкающихся і замыкающихся потрібної температури. Змінюються датчики змінюють опір при зміні температури.

Поломка (несправність) ременів

Вийшли з ладу ремені на приводі пральної машини замінити не складно. Достатньо придбати новий ремінь згідно з маркуванням чи моделлю пральної машини.

Радимо прочитати також

Як виростити мандарин з кісточки про Як виростити мандарин з кісточки.

Ремонт пральної машини своїми руками в більш складних разі украй небажаний – можна назавжди втратити можливість відновити працездатність машини.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>