Ремонт змішувача

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Ремонт змішувача.А чи знаєте ви, що за добу з вашого крана витікає приблизно 14 л води, 100 л безслідно зникають за один тиждень і 5200 л за один рік. А чи не пора вам зробити ремонт змішувача? З підказками нашого сайту з цим впорається навіть тендітна дівчина.

Ремонт змішувача власними руками

Перш, ніж почати ремонт змішувача, необхідно перекрити гарячу і холодну воду. Після цього розберіть його: злегка відкрийте кран і гайковим ключем відкрутіть голівку. Помийте її від старого ущільнення, потім на це місце намотайте нитка мішковини, змочіть його водою і встановіть голівку на місце. Протікання змішувача можуть дати прокладка, клапан, сальнікове втулка або шпиндель з гвинтом кріплення маховика. Розглянемо окремо ремонт деталей змішувача.

Перегляньте публікацію - Як зберегти шлюб, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Ремонт змішувача: клапан

Огляньте викрученими голівку. Якщо ви побачили, що стінки гнізда викрошілісь, такий клапан не можна відремонтувати. Замініть його на новий. Якщо при викручування головки клапан залишився на змішувачі, то необхідно придбати новий клапан, а деталі старого витягнути з допомогою пінцета або металевого гачка. Щоб клапан не випадав з шпенделя, на його хвостовик примотайте трохи ущільнювача, докладаючи зусилля, встановіть його в шпенделе.

Ремонт змішувача: прокладка

Якщо ремонт клапана не допоміг і кран все одно тече, то можливою причиною витоку є прокладка. Придбайте нову прокладку або виріжте нову самостійно з шматка щільної гуми. Відкрутіть гвинт закріплення прокладки, потім замініть її на нову. Бажано, щоб нова прокладка була на 1 мм більше попередниці, щоб щільно триматися в гнізді.

Іноді в крані чується гучне гудіння – в цьому також винна стара гумова прокладка. Якщо протікання води не спостерігається, але кран гуде, розберіть кран, дістаньте стару прокладку, обріжте пошарпану в середині гуму і встановіть її на місце.

Ремонт змішувача: шпиндель

Поточний струмінь води з крана свідчить про несправності шпинделя: стерлася крайня різьблення. У такому разі можна встановити прокладку не менш 5 мм шириною, але якщо такий не виявиться, то можна скомпонувати шайби і гумові прокладки необхідної товщини і діаметра.

Якщо ви не зможете підібрати матеріали потрібної довжини, то замініть шпиндель на новий: зніміть кришку маховичка, вывернете гвинт, зніміть маховичок і вывернете сальникову втулку. Акуратно загорніть новий шпиндель так, щоб різьблення збігалася з різьбленням корпусу. Якщо у вас це не вийде, замініть цілу голівку.

Ремонт змішувача: корпус і втулка

Якщо при відкритті крана вода капає з сальникової втулки, це може говорити про те, що різьблення в корпусі стерлася. Спробуйте затягнути ключем сальникову втулку. Якщо після цього вода не перестає капати, тоді замініть набивання канавки сальника.

Ремонт змішувача.

Закрийте кран, зніміть кришку маховичка, відкрутіть гвинт і зніміть сам маховичок. Притримуючи корпус ключем за фаски, викрутіть втулку іншим ключем. Шилом дістаньте сальникові кільце, розташоване між набиванням і втулкою. При цьому краще не діставайте стару набивання, а просто додайте нові нитки, крутивши у бік закручування втулки. Потім набивати їх за допомогою викрутки, але щоб не переповнилася канавка корпусу. Для кращої водостійкості просочіть нитки маслом. Потім зберіть кран.

Радимо прочитати також

Як виростити імбир про Як виростити імбир.

Термін експлуатації змішувача залежить від води, що тече по трубах. Якщо вода м’яка і в ній немає опадів, використовуйте керамічну прокладку – вона прослужить набагато довше. Але для жорсткої води краще підійде гумова. Китайські змішувачі дешевше своїх німецьких прототипів, але вони робляться з легких сплавів або алюмінієвої крихти, і доводиться частіше змінювати окремі деталі або цілий змішувач. Такий змішувач легкий по вазі і до нього зазвичай немає гарантії.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>