Що таке євроремонт?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Що таке євроремонт?Вам напевно не раз доводилося чути про так званий євроремонт? Що ж таке євроремонт? Які особливості євроремонту? Чи можна виконати євроремонт своїми руками?

Що ж таке євроремонт?

Євроремонт – лише умовне поняття. Кажучи про євроремонт, часто передбачають ремонт з використанням сучасних дорогих матеріалів і нових технологій. Прийнято вважати, що справжній євроремонт повинен виконуватися за проектом, який складеним професійним дизайнером, спеціально запрошеним для кожної окремої квартири або будинку.

Перегляньте публікацію - Як відповісти на образу, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Крім того, під євроремонтом часто розуміють ремонт у відповідності з європейськими стандартами, але насправді ніяких стандартів, крім, звичайно ж, стандартів якості, євроремонтів бути не може.

Поняття «євроремонту» з’явилося років 10-15 тому і було покликане визначити новий підхід до ремонту приміщень на противагу старому радянському. Тому і досі можна почути думку про те, що євроремонт – це тільки вирівнювання стін і підлоги, підвісні стелі, оздоблення стін не шпалерами, а фарбуванням… Що ж, на сьогоднішній день всі ці «особливості» євроремонту сміливо можна віднести до будь-якого сучасного якісного ремонту.

Що таке євроремонт?

Що таке євроремонт?

Часто в поняття «євроремонту» входить і практично обов’язкове перепланування приміщення. Зайві за задумом дизайнера перегородки зносяться, в необхідних місцях зводяться нові. Євро-приміщення описується як велике та просторе з кухнею-островом, суміщеною з вітальнею або їдальнею.

На сучасних вітчизняних просторах термін «євроремонт» перетворився в поняття «ремонт класу люкс», коли вимоги до вибору матеріалів і технології робіт пред’являються найвищі. В євроремонті класу люкс стиль приміщення має бути продуманим від початку і до кінця: Ви ніколи не побачите кривих стін або недосконалості обробки – навіть дрібниці стають не просто деталями, а важливими нюансами.

Оздоблення приміщення при євроремонті повинно бути витримано в єдиному стилі, в залежності від виду приміщення. Застосовні будь-які стилі: від класики, бароко і модерну до етно-стилю, мінімалізму або хай-тек.

Особливості євроремонту

Незважаючи на те, що євроремонт – це, по суті, умовність і навіть ілюзія, в народній свідомості вже встигли міцно закріпитися деякі його особливості. По-перше, це обов’язкові металопластикові вікна або ж новітні дерев’яні, по-друге – двері з цілісного масиву дерева або ж дуже якісна підробка. У санвузлі і на кухні – тільки плитка (настінна і на підлозі), причому найвищої якості. Вся сантехніка – тільки сучасна, нова, крани і змішувачі виблискують хромом.

Типовими в народному поданні ознаками євроремонту є також багаторівневі підвісні стелі з вбудованим підсвічуванням, паркетна підлога (можливий подіум), покращена шумо – і теплоізоляція приміщення замість шпалер для обробки стін застосовується декоративна штукатурка або особливі способи фарбування.

Євроремонт своїми руками

Виділяють три класи євроремонту: економ-клас, стандарт і люкс. При євроремонті економ-класу відмінності від звичайного ремонту складаються в більш якісній підготовці стін і стель, заміні підлогових покриттів і міжкімнатних дверей на «сучасні». Крім того, євроремонт економ-класу передбачає ремонт санвузли «під ключ».

При євроремонті класу «стандарт» може бути виконане перепланування квартири, монтаж підвісних стель і арочних прорізів, заміна електрокомунікацій, труб каналізації та водопостачання, заміна радіаторів. При цьому всі основні складові «економ»класу також присутні.

Євроремонт класу «люкс» обходиться найдорожче. У ремонтованій квартирі або будинку повністю замінюються всі елементи: від склопакетів до розеток і вимикачів. Такий ремонт часто ще називають євроремонтом «під ключ», тобто після нього приміщення може експлуатуватися за призначенням відразу ж.

Високоточне вирівнювання стін і стель, знос і зведення перегородок, технологія роботи з сучасними матеріалами – все це передбачає наявність чималого професійного досвіду у виконавця. Якщо Ви володієте таким досвідом, тоді для Вас євроремонт своїми руками – не проблема, тоді Вам цілком по силах євроремонт класу «економ» або навіть «стандарт».

Радимо прочитати також

Яблунева плодожерка про Яблунева плодожерка.

Однак найчастіше євроремонт, ну або принаймні те, що під ним зазвичай розуміють, краще все ж довірити професіоналам.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>