Шкіра в сучасному інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Шкіра в сучасному інтер'єріЗамислюючись над оформленням свого будинку або офісу, Вам, напевно, довелося подумати і про вибір відповідних оздоблювальних матеріалів. Здавна використовувані людиною для прикраси свого житла дерево, кераміка, метал, сьогодні доповнюються різними пластиками, штучним каменем та іншими сучасними матеріалами. Використовується для оформлення сучасного інтер’єру і шкіра.

Використання шкіри для оформлення сучасного інтер’єру

Як шкіряні елементи можуть бути використані в дизайні інтер’єру? Що краще для оформлення приміщення: натуральна або штучна шкіра? Спробуємо разом розібратися в цих питаннях.

Перегляньте публікацію - Що дає дружба?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Людина навчилася робити шкіри тварин вже дуже давно. Шкіра використовувалася як одяг, і як предмет домашнього ужитку. Деякі народи з шкіри навіть робили свої оселі.

У наш час шкіра в інтер’єрі широко застосовується для оббивки меблів, а також для прикраси стін або підлоги. Натуральні шкіри виходять зі шкір великих домашніх тварин (корів, кіз, овець, свиней). Шкіри різних тварин відрізняються за своєю еластичності, зносостійкості, вологостійкості, міцності і т.д. Найбільш стійка до впливу тертя і вологи свиняча шкіра, найменш – козяча і овеча.

Шкіра в сучасному інтер'єрі

Шкіра в сучасному інтер’єрі

Натуральні шкіри набувають свої зовнішні якості (глянсуватість, м’якість, міцність) під впливом різних способів обробки. Чим вище якість вироблення шкіри – тим привабливіше і якісніше виходить і сама шкіра.

Крім натуральних, в сучасному інтер’єрі часто використовуються штучні шкіри. Штучна шкіра являє собою шар з полімерів каучуку, латексів, поливинилхлода або інших компонентів, нанесений на ткану або нетканий основу.

Зовні штучні шкіри дуже вдало імітують натуральні, більш еластичні і стійкі до стирання і вологи, ніж натуральні шкіри, однак, вони менш міцні і гігієнічні.

Шкіряна оббивка меблів виглядає елегантно, але додає виробам кілька холодний і важкий вигляд. При цьому оббиті шкірою двері або стіни сприймаються як більш теплі.

Оббиті шкірою меблі доречно виглядає у кімнаті-кабінеті, в офісі. Добре поєднуються шкіри з дерев’яними або металевими деталями меблів, з текстилем.

Шкіряний декор стін традиційний для етнічних стилів в дизайні, але він знаходить застосування і хай-тек дизайні. Крім таких корисних функціональних властивостей шкіри як здатність поглинати шум, наприклад, шкіра має чудову властивість привносити в інтер’єр нотку респектабельності, розкоші.

Шкіру для обробки стін можна офарбити в різні кольори, а також надати їй необхідну фактуру. При цьому з плином часу шкіряний декор набуває свій неповторний індивідуальний стиль.

Щоб шкіра у Вашому інтер’єрі радував Вас довгі роки, необхідно правильно доглядати. Пам’ятайте, що оббиті шкірою меблі потрібно ставити в сухих, помірно теплих приміщеннях. Небажано ставити таку меблі «на сонце» – тривалий інтенсивний вплив сонячних променів призводить до передчасного старіння матеріалу. До того ж, сидіти на перегрітої шкіряній оббивці не дуже приємно.

Радимо прочитати також

Як правильно поливати помідори про Як правильно поливати помідори.

Штучна шкіра не гігроскопічна: вона погано пропускає повітря й вологу. Тому не можна використовувати меблі з оббивкою з штучної шкіри для сну, особливо дитячого.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>