Скляний стіл

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Скляний стіл.Колись скляні столи можна було побачити, напевно, тільки в бразильських серіалах. Їх там служниці то накривали, то протирали. А господарка будинку запрошувала в гості подружок і вони, сидячи за склянимиобіднім столом, попиваючи каву або чай з солодощами, говорили про сусідок. Але минуло кілька років, і ми теж можемо собі дозволити поставити в квартирі цю красу. Скляні столи привносять легкість в наше житло. Вони прикрасять будь-яку квартиру.

Як вибрати скляний стіл

По порівнянні з важкими столами з інших матеріалів вони виглядають повітряними. А вже фантазія майстрів, можна сказати, що винаходять скляні столи, настільки безмежна, що немає такої форми в природі, яку вони не перенесли на вигини скла: і овальні і круглі і прямокутні та квадратні, і з звуженням і з розширенням з боків. Загалом, залишається тільки вибрати потрібний варіант скляного столу для Вашої квартири.

Перегляньте публікацію - Особливості невербального спілкування в різних країнах, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Основним чинником, на який слід спиратися при виборі скляного столу, неодмінно стане аналіз планування приміщення, в якому буде стояти стіл. У ході цього аналізу обов’язково слід врахувати обов’язковий мінімум діаметра стільниці, який, за твердженням фахівців, повинен становити близько 80-90 см.

У разі, коли вибирається стіл прямокутної форми, його довжина не повинна бути менше 115 см, а ширина – 80 см. Така величина столу виявляється достатньою для зручного розміщення чотирьох чоловік. Колір скла можна вибрати: від прозорого до чорного і скомбінувати скла з двох різних кольорів – верхнє прозоре, нижнє бронзове. Дуже зручно, коли у скляного столу є нижня полиця. Можна в центрі нижньої полиці поставити невеликий букет і милуватися їм крізь верхнє прозоре скло.

Тим, хто любить темне скло можна зробити скляний стіл з бронзового скла або з чорного. Ніжки до столів також можна підібрати будь-якого кольору: чорного, золотого, сріблястого, бронзового. Згадайте, коли в минулому столітті в моду увійшли кухонні «куточки». Це дивани, що стоять півколом навколо маленького столу. Добре, що мода на них пройшла. Маленький незатишний стіл і займають стільки простору дивани. Чи То справа скляний стіл, навколо нього можна літати, ставити його в будь-якому напрямку. Хотите, поставите його в центрі кімнати, буде бажання переставити – передвинете до стіни. Будете приймати гостей у вітальні, а в ньому Ви не тримаєте стіл, тоді можна перенести скляний стіл з кухні в кімнату і всіх зручно розмістити.

Скляний стіл.

Тим, хто вірить у прикмети, (це про приймете не сідати на кут столу – заміж не вийдеш), можна вибрати круглий скляний стіл. Навколо нього ніхто не виявиться на розі, він всім принесе щастя. Хтось може подумати, що скляні столи річ тендітна. Може бути, у минулі часи це так би і було. Але зараз навчилися працювати зі склом. Скло, з якого виготовляють скляні столи достатньо міцне. І ще обробляється спеціальним чином, його гартують і його міцність зростає в рази. У кого є маленькі діти в будинку, і вони турбуються, що вони можуть то розлити на столі. Це занепокоєння не поширюється на скляні столи, з ними нічого боятися абсолютно не потрібно.

Скляний стіл.

Радимо прочитати також

Як створити мультфільм про Як створити мультфільм.

Доглядати за скляними столами одне задоволення, протер і все чисто. Головне, щоб стіл вписався в загальний стиль кімнати, де він відтепер буде жити. Щоб він радував око і створював затишок. І звичайно, щоб Вам і Вашим близьким було комфортно за ним перебувати кожен день.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>