Стиль еклектика в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Стиль еклектика в інтер'єріСтиль еклектика в інтер’єрі на сьогоднішній день зустрічається дуже часто, адже змішання елементів різних стилів в одному дає неймовірну свободу творчості, самовираження. Докладніше про те, що являє собою стиль еклектика в інтер’єрі, розповість наш сайт.

Еклектика в інтер’єрі

У двох словах, еклектика – це поєднання непоєднуваного. Все частіше вибирають для себе дизайн інтер’єру в такому стилі люди сміливі й неординарні, які не бояться відійти від канонів і звичних стереотипів. Примітно, що еклектика хоча і припускає «мішанину» з різних стилів, але все ж обмежується більш-менш спорідненими стилями: класицизму і стилем ампір, бароко і модерном і т. д.

Перегляньте публікацію - Синдром Стендаля, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Слід відрізняти еклектику від простого накопичення елементів різних стилів в одному приміщенні. Еклектикою стає стиль інтер’єру, якщо він поєднує в собі не більше 2-3 стилістичних типів, об’єднаних колірною гамою, текстурою, єдиним архітектурним рішенням.

Головна особливість еклектики в інтер’єрі – це зручність та комфорт. У еклектиці сучасна стилістика з’єднується з елементами минулого, народжуючи неповторний колорит. Особливе значення в інтер’єрі стилю еклектика надається деталей. Елементи інтер’єру не повинні суперечити один одному.

Стиль еклектика в інтер’єрі не диктує строгих правил, але все ж є у нього і деякі характерні особливості. Так, меблі в еклектичному стилі має переважно динамічні форми, часто вона прикрашається різьбленням. Застосовуються для декорування такий меблів ажурні візерунки.

Власний «характер» проявляє еклектичний стиль і в дизайн штор. Акцент робиться на нетрадиційному поєднанні малюнків тканин, аксесуарів. Приміром, зустріти в інтер’єрі стилю еклектика запросто можна штори, прикрашені пір’ям, стразами, рюшами і т. д.

Серед інших особливостей еклектики в інтер’єрі – застосування шовкових шпалер, східних покриттів і килимів, застосування позолоти в декорі предметів меблів, підлоги з складального паркету. В цілях економії простору в еклектичному інтер’єрі використовуються ніші або ж місткі шафи-купи.

Стиль еклектика в інтер'єрі

Стиль еклектика в інтер’єрі

Стиль еклектика, крім інших особливостей, характеризується також своєрідним підходом до дизайну стель. В еклектичному інтер’єрі можна зустріти і одне – і багаторівневі стелі, для обробки стель може застосовуватися ліпнина.

Сучасний стиль еклектика найкращим чином «звучить» в інтер’єрі, коли він виглядає так, ніби все до найменших деталей дуже довго і ретельно підбирався, а кожна нова річ гармонує з представниками» більш ранніх епох. В цьому випадку дуже добре допомагає створити гармонію в інтер’єрі колір.

До кольору в еклектичному інтер’єрі не пред’являється жорстких вимог, однак найбільш часто використовуються прості природні кольори, нейтральні відтінки – вони ніби створені для того, щоб підкреслити всю безладність фактур і ліній, що так характерна для стилю еклектика.

Радимо прочитати також

Орхідея ванда про Орхідея ванда.

Стиль еклектика в інтер’єрі може бути дуже привабливим і при цьому дуже демократичною. Не бійтеся експериментувати, і тоді створений вами еклектичний стиль в інтер’єрі квартири або будинку неодмінно стане зразком домашнього затишку і тепла і кожен день буде радувати вас своєю пишністю.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>