Стиль модерн в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Стиль хай-тек в інтер'єріКількість стилів дизайну інтер’єру просто вражає… І вся принадність цього в тому, що в сучасному дизайні приміщення можна використовувати абсолютно будь-який стиль, який вам подобається. Сьогодні на нашому сайті – стиль модерн в інтер’єрі.

Стиль модерн в інтер’єрі

Стиль модерн в інтер’єрі з’явився наприкінці XIX – початку XX століття, і це абсолютно не дивно. Дизайнери інтер’єру втомилися від звичних рішень і захотіли чогось нового, свіжого, незвичайного. А що йде семимильними кроками індустріалізація дозволила їм використовувати нову техніку і нові матеріали. Було бажання, були нові ідеї, була можливість їх реалізувати – так з’явився стиль модерн в інтер’єрі.

Перегляньте публікацію - Відносини між колишніми, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Не можна сказати, що стиль модерн в інтер’єрі зародився в якоїсь однієї країні. Він був популярний у всій Європі і в США, і у кожній країні у нього було свою назву. Звичне нам назву «стиль модерн» було прийнято в Росії – у Німеччині, Фінляндії і Швеції його називали «югендстіль» («молодіжний стиль»), у Франції, Англії, США, Голландії, Бельгії – «ар нуво» («нове мистецтво»), в Італії – «ліберті» (від слова «свобода»).

Стиль модерн в інтер'єрі

Стиль модерн в інтер’єрі

Як вже говорилося вище, стиль модерн в інтер’єрі та архітектури відрізнявся в числі іншого використанням сучасних матеріалів – скла і металу. Яскраві приклади стилю модерн в архітектурі – це Кришталевий Палац у Лондоні і знаменита Ейфелева вежа в Парижі.

Інтер’єр в стилі модерн – це в першу чергу плавні, гнучкі і витончені лінії. Тут ви не побачите суворої геометрії – тільки абстрактні форми, що нагадують про екзотичних кучерявих рослинах. Ці лінії доповнюються великою кількістю незвичайних декоративних елементів.

Як створювався дизайн приміщення в стилі модерн? Спочатку дизайнер вибирав загальну тенденцію, напрямок інтер’єру, а потім… починав імпровізувати, благо, фантазії було де розвернутися. Приміщення в стилі модерн – широкі, з величезними віконними прорізами. Автору інтер’єру залишалося лише заповнити простір дизайнерськими елементами, підлеглими єдиному стилю.

Інтер’єр в стилі модерн відрізняється на перший погляд простими, але в той же час дуже витонченими лініями та формами. Він дуже гармонійний, хоча поєднує на перший погляд погано поєднувані мотиви – природні і абстрактні. Ця гармонійність робить його не тільки дивно красивим, але і дуже функціональним.

Меблі в стилі модерн проста за формою і дуже зручна. Незважаючи на свою майже півторавікову історію, стиль модерн в інтер’єрі (а зокрема – меблі, виконана в цьому стилі) актуальний донині. Типове крісло в стилі модерн – це простий металевий каркас, обтягнутий тканиною або шкірою. Але меблі в стилі модерн буває і більш складної конструкції – це данина переважаючим в цьому стилі дизайну інтер’єру рослинним мотивами.

Стиль модерн в інтер'єрі Стиль модерн в інтер'єрі

до Речі, саме стилю модерн в інтер’єрі ми зобов’язані функціональної корпусними меблями, яка так популярна зараз – незалежно від обраного стилю інтер’єру. Англійські та німецькі виробники меблів шукали конструктивні рішення для меблів в стилі модерн – так і з’явилася корпусні меблі.

При оздобленні інтер’єру в стилі модерн широко використовуються скло, дерево, метал і пластик. Поєднання цих матеріалів було пріоритетним для архітекторів того часу, коли сталь модерн в інтер’єрі тільки зароджувався. Додайте до цього рослинний орнамент на стінах, витіюваті віконні решітки – і ви зможете отримати уявлення про це стилі інтер’єру.

Інтер’єр в стилі модерн – це не тільки розкішні особняки початку минулого століття. Навіть сучасна квартира відносно невеликого розміру може бути з успіхом оформлена в цьому стилі. Дизайн приміщення, виконаний в стилі модерн, буде світлим, легким, функціональним і дивно витонченим. Головне – пам’ятати основні «заповіді» стилю модерн:

Радимо прочитати також

Новорічні подарунки своїми руками про Новорічні подарунки своїми руками.
  • плавні, витончені лінії
  • природні рослинні мотиви
  • гармонійність всіх елементів дизайну
  • використання металу, дерева та скла

Інтер’єр в стилі модерн – відмінне рішення для тих, хто втомився від безликої геометрії і тяжіє до досить сучасного, але при цьому живому і витонченому дизайну приміщень.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>