Стиль поп-арт в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Стиль поп-арт в інтер'єріСтиль поп-арт в інтер’єрі зародився в 50-60-х роках минулого століття. Цей стиль був створений, щоб дивувати і вражати. Райдужні кольори і помітні форми, велика кількість пластики і активна експлуатація образів продукції масового споживання – характерні риси поп-арта. Чим ще характеризується стиль поп-арт в інтер’єрі?

Чим характеризується стиль поп-арт в інтер’єрі?

Звичайні побутові предмети в стилі поп-арт набувають значення творів мистецтва, в інтер’єрі цінуються великі мальовані і фотографічні зображення знаменитостей. Ще в стилі поп-арт використовуються повторювані мотиви, абстрактні малюнки, кричущі забарвлення, глянець.

Перегляньте публікацію - Напади агресії, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Неможливо уявити собі стиль поп-арт також без великої кількості пластику, зображень з коміксів, різних паперових декоративних виробів. У цьому стилі інтер’єру звичні межі стін, стелі і підлоги можуть бути розмиті. Для втілення стилю поп-арт потрібно досить велике приміщення, інакше є ризик отримати не стильне і незвичайне рішення, а просто нагромадження різномастих елементів.

Колірна гамма в інтер’єрі стилю поп-арт насичена яскравими кольоровими комбінаціями, причому кольору найчастіше використовуються контрастні. Однак зловживання настільки яскравими фарбами може швидко набриднути, і це треба враховувати при виборі колірної гамми для приміщень в стилі поп-арт.

Стеля в інтер’єрі стилю поп-арт, як правило, глянсовий або ж багаторівневий. Традиційний колір для стелі в поп-арте – білий. Активно застосовується для таких стель різнокольорова підсвічування. Стіни інтер’єру поп-арт характеризуються яскравістю своєї забарвлення, різницею фактур. При цьому підлога в поп-арте зазвичай залишається нейтральним, щоб не «відтягувати» на себе увагу.

Стиль поп-арт в інтер'єрі

Стиль поп-арт в інтер’єрі

Меблям в інтер’єрі поп-арт властивий мінімалізм, форми застосовуються плавні, округлі, незвичайні. Часто обігрується в поп-арт меблів жіночий силует, герої мультфільмів і коміксів, активно використовується графіті. Шафи, як правило, не застосовуються в інтер’єрі поп-арт, а для зберігання речей використовуються ніші, вбудовані шафи або, що краще, окремі гардеробні кімнати.

Широко застосовуються в стилі поп-арт різні аксесуари. Так, використовуються всілякі цікаві дрібниці із пластику, такі як годинник, рамки, статуетки, вази, яскраві металеві деталі та шкіряні вироби. Неординарність вітається у всьому, а особливо високо цінуються незвичайні речі, зроблені власними руками.

Стиль поп-арт в інтер’єрі відомий своїми неординарними візуальними ефектами. Для цього стилю характерні різні оптичні ілюзії, зникаючі і з’являються малюнки. Улюблений прийом дизайнерів у поп-арте – це багаторазове копіювання об’єкта, гра з його масштабом і пропорціями. Активно застосовуються колажі і трафарети в декорування інтер’єру поп-арт.

Радимо прочитати також

Новорічний декупаж пляшок про Новорічний декупаж пляшок.

При всій своїй увазі і яскравості, стиль поп-арт – це недорогий стиль, адже це саме той випадок, коли в інтер’єрі вітаються товари масового споживання. Для додання індивідуальності такі елементи інтер’єру вручну декоруються будь-якими доступними способами. Поп-арт в інтер’єрі любить шокувати, правда, важливо не перейти межу, за якою креативне творчість перетворюється на смітник мотлоху.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>