Сучасні кухні

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Сучасні кухні.Чистий, архітектурний та меблевий стиль 20-го століття з’явився в Німеччині в “Школі архітектури Бахуса”, увібрав в себе Скандинавський дизайн. Сучасний інтер’єр кухні відмовляється від химерних форм. Фарби та фасади підбираються так, щоб справити просте, ділове враження. Але їх можна “розбавити” теплими фарбами і дерев’яними вставками.

Сучасні кухні

Сучасний інтер’єр кухні надає широке поле для експериментів і дає можливість сформувати ексклюзивний дизайн. Метал і відповідна колірна гамма підкреслюють прямолінійність інтер’єру кухні. Сучасні кухні універсальні, вони плавно переходять у професійну кухню. Вона представляє величезні можливості для творчих, люблячих експерименти господарів.

Перегляньте публікацію - Методи маніпуляції, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Під поєднанням слів “сучасні кухні” найчастіше мають на увазі вбудовані кухні на замовлення з пластиковими фасадами.

У першу чергу інтерес людей, які вибирають кухню з пластику – приваблює зовнішній вигляд – дизайн, матеріал, фактура, можливість поєднання з інтер’єром. Кухні з пластику в світлих тонах візуально збільшують обсяг і створюють відчуття світла. Кухні в темних тонах мають зворотний ефект і більше підходять для великих приміщень, проте часто виглядають більш стильно і оригінально. Що стосується кольорів, то гама фасадів нараховує більше 200 різних відтінків, текстур і стилізацій під камінь, дерево. Фасади виготовляються в основному з МДФ (дрібно-дисперсійна фракція), який набагато більше практичний ніж ДСП, що має величезне значення, коли вас цікавлять маленькі кухні на замовлення нестандартних форм, про які вже йшлося вище. Цей матеріал є не тільки найбільш практичним, але і найбільш екологічним, так як при виготовленні міні кухні на замовлення з МДФ немає необхідності в застосуванні формальдегідних смол. Роблячи перевага на користь кухні на замовлення від виробника, ви не тільки отримуєте гарний продукт, але і зберігаєте природу!

Сучасна кухня має два просторових рішення: вона або є самостійним приміщенням, або просторово пов’язана з житловою кімнатою, холом або іншим приміщенням, що належать до денний зоні квартири. Перевага першого рішення полягає в хорошій акустичної і зорової ізоляції кухонного робочого місця, недолік – певною ізоляції людини, яка проводить багато часу на кухні.

Сучасні кухні.

У другому варіанті “відкрита кухня відокремлена від загального простору меблями або легкої перегородкою. Кордоном між двома просторами найчастіше є кути стійка, сервант або меблева стінка – в результаті виникають дуже привабливі, легкі і повітряні рішення. Перевага відкритої диспозиції – взаємний візуальний контакт і, відповідно, усунення почуття ізольованість від інших членів сім’ї. Однак це рішення потребує високоякісної витяжною системою, яка не дала б небажане розповсюдження запахів і випарів, що виникають при приготуванні їжі. Меблі та інше облаштування кухні повинні бездоганно поєднуватися з інтер’єром всього будинку.

Одна з останніх тенденцій кухонних моди – це хитросплетіння обробки з деревини і металевих хромованих елементів.

Сучасні кухні.

Співвідношення базових матеріалів – дерева, металу і каміння – для кухні питання концептуальний. Саме матеріал задає стилістику і, в кінцевому рахунку, визначає довговічність. Метал агресивно посунув традиційні матеріали, хоча витіснити їх остаточно йому навряд чи вдасться. Урбанизированное людство переживає дефіцит” природи і, природно, прагне заповнити це. Старе добре дерево залишається у фаворі. Творці кухонь, розуміючи, як складно вибирати між модою і природним потягом, зробили чудо. Завдяки новим технологіям, на світовому меблевому ринку з’явилися дерев’яні кухні, оброблені таким способом, що створюють відчуття металевих.

Сучасні кухні.

Радимо прочитати також

Як зробити бумеранг? про Як зробити бумеранг?.

Поки цінителі новаторського дизайну перебувають у захваті, більш консервативні покупці злегка стривожені: добротні класичні екземпляри пасуть задніх за експлуатаційними показниками.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>