Суха стяжка підлоги

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Суха стяжка підлоги.Суха стяжка підлоги – це нова технологія, яка дозволяє дуже швидко і якісно зробити нове підлогове покриття. Yakprosto.com розповість більш докладно про цю технологію і про те, як зробити суху стяжку підлог.

Суха стяжка підлоги свохми руками

До звичайного варіанту стяжки підлоги не завжди можна вдатися. Так, в старих будівлях при реконструкції або ремонті приміщень з дерев’яними перекриттями не можна використовувати бетонне стягування, інакше підвищиться навантаження на балки. Також суха стяжка дозволяє вам зробити ремонт у квартирі взимку, коли немає умов для виконання цементної стяжки. При монтуванні опалювальних дерев’яних підлог також доводиться вдаватися до цього методом сухої стяжки. Та і робити таку стяжку набагато швидше, ніж звичайну.

Перегляньте публікацію - Що робити якщо сусіди роблять ремонт, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Суха, або збірна стяжка підлоги отримала свою назву лише тому, що при її монтування не використовується вода. Адже суха стяжка підлоги – це ніщо інше, як спеціальні цементно-волокнисті або гіпсоволокнисті плити, які укладають безпосередньо на підготовлену поверхню. Знизу під плитами сухий стяжки лежить шар спеціальної засипання завтовшки від 20 до 30 мм. Цей шар попередньо вирівнює і готує пол для укладання сухий стяжки.

Стяжка підлоги в квартирі – це відповідальний справу, адже при найменшому порушенні технології покриття не прослужить вам дуже довго. Довірте укладання стяжки професіоналам. Але якщо ви відчуваєте в собі сили, то суху стяжку можна зробити самостійно. Розповімо, як зробити стягування підлоги.

Суха стяжка підлоги.

Суха стяжка підлоги

Суха стяжка своїми руками не доставить вам великих труднощів, якщо ви будете знати, які саме матеріали і їх кількість вам буде потрібно. Зверніться до продавця-консультанта в магазині, щоб він допоміг вам розрахувати кількість необхідних матеріалів.

Суха стяжка підлоги в квартирі – це не найважче справу, якщо ви чітко знаєте, що робите, і прямуєте технології її укладення. Справа в тому, що суха стяжка не терпить вологи. Попадання вологи на верхні плити також загрожує поганими наслідками. Плити, на яких потрапила вода, пожолобляться і розбухнуть.

Щоб суха стяжка підлоги не контактувала з вологою, на очищену і підготовлену до подальших робіт поверхню кладуть по всьому периметру влагоизоляционный матеріал. Це може бути навіть звичайна плівка, яка не буде давати вологи з бетонного перекриття будинку потрапляти в шар стяжки.

По всьому периметру приміщення на стінах на бажаній висоті від рівня підлоги накресліть лінію, до якої буде доходити суха суміш для стяжки. Ви можете придбати в будівельному магазині спеціальну підготовлену суміш. Але також можна обійтися і дрібним керамзитом або ж кварцовим піском. Головне, щоб ваша суміш була досить щільної і її легко можна було розрівняти.

Якщо ви не впевнені, що зможете добре розрівняти суміш для стяжки, можете вдатися до допомоги маяків. Це можуть бути навіть звичайні профілі гіпсокартонні. Борозни, залишені профілями, слід акуратно засипати відсутньою кількістю суміші для наповнення. По периметру приміщення, де ви робите стягування підлоги, необхідно прокласти також ущільнювальну стрічку. Найкраще для цього скористатися мінераловатної смугою товщиною 20 мм.

Тепер можна приступати до укладання плит сухий стяжки підлоги. Обережно покладіть всі листи на підлогу, щільно приганяючи їх один до одного. Щоб надати їм міцність, листи скручують або склеюють. А за допомогою шпаклівки маскують шви, щоб вони не заважали.

Радимо прочитати також

Новорічна упаковка для дитячих подарунків про Новорічна упаковка для дитячих подарунків.

Суха стяжка підлоги – це дуже економічний варіант. При правильному підборі аркушів ви зможете не тільки зробити стягування підлоги дуже швидко, але також і заощадите кошти. Так, щоб не помилитися з розміром аркушів для стяжки, радимо купувати невеликі плити, адже вони і важать порівняно небагато – до 15 кг. Також з сухою стяжкою набагато легше працювати, ніж з традиційними матеріалами.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>