Типи підвісних стель

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Типи підвісних стель.Підвісні стелі – досить популярне рішення: вони допомагають замаскувати інженерні комунікації і нерівності стелі, опустити занадто високу стелю приміщення. Існує безліч видів підвісних конструкцій, тому корисно знати, які бувають типи підвісних стель.

Які бувають типи підвісних стель

Всі типи підвісних стель можна умовно розділити на дві великі групи: суцільні і модульні. Іноді виділяють ще третю групу – натяжні стелі, але часто ці суцільні стелі з ПВХ плівки вважають окремим типом стельового перекриття і до підвісних стель не відносять.

Перегляньте публікацію - Секс з колишнім, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Найпоширеніший вид суцільних (безкаркасних) підвісних стель – це гіпсокартонний стеля, що складається з суцільного аркуші гіпсокартону, який в процесі монтажу вимагає додаткової розкрою й фінішної обробки. Монтаж суцільних стель краще довірити фахівцям, так як самому встановити важкий гіпсокартонний лист непросто.

Типи підвісних стель.

Типи підвісних стель

Це дешевий і зовні привабливий варіант, проте при необхідності доступу до межпотолочному простору суцільний підвісну стелю стає серйозною перешкодою. Єдиний вихід з ситуації – встановити в ньому спеціальні люки. Перевага таких стель в тому, що вони не виглядають, як підвісні, для багатьох це важливо.

Модульні підвісні стелі складаються з окремих модулів (готових частин). Перевага таких стель в тому, що якщо потрібно замінити окремий модуль у разі його псування, не доводиться демонтувати весь стеля: можна легко розібрати потрібну панель або грати і встановити замість неї іншу, таку ж стандартну

Також модульні стелі полегшують доступ до межпотолочному простору, якщо вам потрібно, наприклад, здійснити заміну або ремонт інженерних комунікацій, «прихованих» за підвісною стелею. Монтаж багатьох видів модульних стель нескладно здійснити самостійно.

Основні типи підвісних стель, що відносяться до групи модульних, – це плиткові, панельні, касетні, рейкові і комірчасті стелі. Касетні стелі складаються з окремих металевих модулів прямокутної форми, які укладаються на спеціальні профілі з металу.

Плиткові і панельні стелі складаються відповідно з квадратних і прямокутних модулів. Вони нагадують касетні стелі, але якщо в касетних стелях в ролі функціональних модулів виступають металеві касети, то в плиткових і панельних модулі робляться зазвичай з гіпсокартону або мінерального волокна.

Комірчасті стелі («Гріліато») мають характерну конструктивну особливість – відкриту поверхню, що має вигляд суцільний сітки або грати з металу (зазвичай алюмінію). З тильного боку решітки знаходиться фонова підкладка.

А відмітна особливість рейкової стелі – поздовжня стиковка готових стельових панелей (довгих вузьких рейок). Зазвичай такі стелі монтуються в приміщеннях, що мають невелику площу і відрізняються високим рівнем вологості (ванні кімнати, невеликі кухні).

Іноді виділяють інші типи підвісних стель, орієнтуючись на інші критерії. Скажімо, з конфігураційного виконання виділяють площинні й криволінійні стелі. З способом доступу до інженерних комунікацій типи підвісних стель діляться на нерозбірні і розбірні.

За спеціальним функціональним призначенням виділяють вологостійкі, вогнестійкі, акустичні, гігієнічні, ударостійкий, декоративні підвісні стелі. З призначенням виділяють стелі для індивідуальних і громадських приміщень і офісні стелі.

Також зустрічається класифікація підвісних стель в залежності від матеріалу, з якого виготовлені модулі. Це може бути скловата, мінеральне волокно, гіпсокартон, армований гіпс, дерево, пластик, метал, МДФ, ДВП, ЦСП, стекло (у тому числі дзеркальне).

Радимо прочитати також

Орхідея каттлея про Орхідея каттлея.

Різні типи підвісних стель мають свої переваги і недоліки. При виборі конкретного типу потрібно орієнтуватися на те, в якому саме приміщенні ви збираєтеся встановлювати підвісну стелю, які функції він буде виконувати, естетичну привабливість стелі (включаючи те, як він буде вписуватися в дизайн інтер’єру приміщення) і, звичайно ж, товщину вашого гаманця.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>