Укладання бруса

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання бруса.Брус може використовуватися в якості будівельного матеріалу для зведення невеликих будинків, а також застосовуватися як оздоблювальний матеріал в житлових приміщеннях. Укладання бруса – процес, який вимагає наявності певних знань і володіння спеціальним інструментом.

Укладання бруса своїми руками

Оздоблення стін приміщення брусом не являє собою нічого складного. Спочатку вертикально кріпляться напрямні на відстані 1-1,5 метра один від одного. Потім на ці напрямні кріпляться дошки. Для цього можна використовувати шурупи-саморізи. Кріпити дерев’яні дошки цвяхами небажано, оскільки існує ризик появи тріщин на матеріалі. Що ж стосується кріплення напрямних, то для них в стіні необхідно зробити отвори з допомогою перфоратора, які слід вставити дюбелі для вкручування шурупів.

Перегляньте публікацію - Безвихідь у відносинах, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Укладання бруса при будівництві будинку – процес куди більш складний: необхідно правильно звести фундамент, знати принцип зведення стін з цього матеріалу і багато іншого. Дерево є відносно легким матеріалом, тому фундамент для будинки з брусу не потрібно робити потужним.

Окремо варто розглянути зведення дерев’яних стін. підстави Для потрібно використовувати неструганный брус. Далі зверху укладається профільований матеріал. Часто буває, що стіни мають велику довжину, ніж самі дошки. У цьому випадку бруси потрібно нарощувати. Робиться це шляхом стикування двох дощок: одна деталь загострюється, а в другій випилюється поглиблення.

Укладання бруса для зведення внутрішніх стін зазвичай виконується з використанням дощок з перетином 10х10 сантиметрів. Скріплювати брус можна за допомогою цвяхів або дерев’яних нагелів, для яких необхідно свердлити отвори. Ці отвори в діаметрі повинні бути трохи більше кілочків, а що утворилася зазор потрібно закрити теплоізоляційним матеріалом, в якості якого можна використовувати лісовий мох.

Укладання бруса.

Укладання бруса

Особливу увагу при зведенні стін необхідно звернути на дверні прорізи, а також на прорізи для вікон. Будьте уважні при нарізці матеріалу, обов’язково використовуйте лінійку-рівень і обвіс для більш рівною і точної укладання.

Під час вибору дерева для будівництва обов’язково потрібно враховувати спосіб сушіння матеріалу. Брус може бути висушений двома способами: природним і штучним. Матеріал, висушений природним способом, коштує значно дешевше, однак при використанні цього способу сушіння важче домогтися повного висихання. Брус, висушений штучним способом, більш зручний у використанні.

Що ж стосується товщини бруса, то все залежить від призначення самого будинку. Якщо він буде використовуватися для житла тільки влітку, буде досить дощок товщиною до 10 сантиметрів. Якщо ж у будинку будуть проживати люди на протязі всього року, товщина бруса повинна бути не менше 20 сантиметрів.

Варто також відзначити, що краще використовувати дерево, зрубане взимку. Справа в тому, що при висиханні такого матеріалу на ньому практично не з’являються тріщини. Однак зводити будинок з такого дерева також краще взимку, так як в матеріалі не утворюється грибок. В літній час деревину просто обробляють спеціальними антисептиками.

Радимо прочитати також

Пасхальна вишивка про Пасхальна вишивка.

Як ви змогли переконатися, укладання бруса являє собою досить складну процедуру як в плані безпосередній укладання дерева, так і в плані вибору будівельного матеріалу при покупці. Якщо ви не впевнені, що здатні правильно і точно виконати укладання, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>