Укладання ламінату своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання ламінату своїми руками.Ламінат – дуже популярне покриття для в будь-якого приміщення: і квартири, і офісу. Укладати ламінат самостійно досить просто, тому на виклику майстрів можна заощадити. Пропонуємо кілька простих кроків укладання ламінату своїми руками.

Укладання ламінату своїми руками

Крок 1. Підготувати ламінат. Справа в тому, що перед укладанням ламінату краще полежати пару днів у тому приміщенні, де він буде укладатися. Це потрібно для того, щоб ламінат «акклиматизировался». Слід дотримуватися температури в приміщенні, приблизно рівною 18 градусів Цельсію.

Перегляньте публікацію - Що дає дружба?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Крок 2. Підготувати поверхню підлоги. Ламінат можна класти на підлогу з будь-якого твердого матеріалу, наприклад, бетону, ДСП, дерева. Поверхня підлоги повинна бути рівної, тому для згладжування всіх нерівностей зазвичай виконують стягування підлоги. Хоча, якщо попередні підлогові покриття, наприклад, паркет, рівні, не скрипить і не shattered, то вони можуть стати основою під ламінат.

Крок 3. Перед укладанням ламінату потрібно обов’язково підстелити підкладку. Ця підкладка виконує шумопоглинальні, що амортизують і вологозахисні функції. Виконується підкладка з спіненого поліетилену, пробки. Між смугами підкладки не повинно бути зазорів або ж навпаки нахлестів, вона повинна укладатися встык. Можна з’єднати смуги підкладки малярських скотчем.

Крок 4. Приступити до укладання ламінату. Ламінат – плаваюче покриття, тобто він не кріпиться до підлоги, а кріпляться тільки торці планок між собою. Можна класти ламінат з використанням клею і без нього. Останнім часом найчастіше користуються безклеєвим методом складання ламінату. При укладанні ламінованого покриття слід залишати спеціальний деформаційний зазор між стіною, різними нерухомими предметами і самим ламінатом. Цей зазор дорівнює приблизно 10-12 мм і необхідний для можливості розширення деревини ламінату при змінах волого-температурного режиму в приміщенні. Для дотримання деформаційних зазорів встановлюють спеціальні кілочки або розпірки.

Крок 5. Стелити ламінат краще, починаючи від вікна по напряму падіння сонячних променів. Так будуть менш помітні шви. Починають укладання ламінату з цільною панелі. Коли викладений ряд, останню панель обрізають до потрібної довжини. Якщо залишився шматок панелі має довжину більше 40 сантиметрів, то з цього шматка можна починати викладати наступний ряд. Головне – пам’ятати, що відстань між стиками панелей в сусідніх рядах повинно бути не менше 30 см. Якщо потрібно покласти ламінат, наприклад, біля труб, то можна скористатися лобзиком. За допомогою лобзика випилюють в панелі виріз необхідних розмірів, враховуючи зазор між трубою і ламінатом.

Крок 6. При стикуванні панелей необхідно простукувати їх спочатку вздовж, а потім поперек для замикання замків (при бесклеевом способі).

Радимо прочитати також

Великодні листівки своїми руками про Великодні листівки своїми руками.

Крок 7. По закінченню укладання всі деформаційні зазори необхідно закрити декоративним плінтусом. Плінтус кріпиться не до ламінату, а до стіни. Стик на порозі закривають спеціальним металевим поріжком. Такі поріжки потрібно також встановлювати, якщо розміри приміщення перевищують 10-12 м по довжині і 8 м по ширині.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>