Укладання піноблоків

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання піноблоків.Піноблок є надійним і довговічним матеріалом, призначеним для зведення стін будинків. Укладання піноблоків вимагає тільки наявності рівного недеформированного фундаменту, який краще всього побудувати із залізобетонних плит або монолітного бетону.

Укладання піноблоків своїми руками

Насамперед знадобиться очистити самі блоки від грязюки або снігу. Якщо на деяких пеноблоках спостерігаються сколи, їх потрібно додатково обробити, а саме зняти гострі кути і фаски. Як правило, укладання піноблоків починається з кутів споруди і триває по всьому периметру.

Перегляньте публікацію - Емоційна залежність, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Перший ряд обов’язково кладеться поверх спеціального гідроізоляційного шару, який роблять з руберойду або гідроізолу. Для розчину використовують пісок і цемент у пропорції 1:3, а товщина шва при будівництві не повинна перевищувати 30 міліметрів. Відразу ж після встановлення першого ряду його перевіряють на наявність нерівностей з допомогою лінійки-рівня, а можливі дефекти усувають яких-небудь шліфувальним інструментом.

Укладання піноблоків наступних рядів виконується за допомогою легкого розчину. Товщина горизонтальних швів при цьому може варіюватися від 10 до 15 міліметрів, а вертикальних – від 8 до 15 міліметрів. Крім того, для швів використовується спеціальний клей, товщина шару якого повинна складати приблизно 2 міліметри.

Укладання піноблоків.

Укладання піноблоків

Також варто відзначити, що якщо укладання піноблоків буде відбуватися при дуже жаркій погоді, їх необхідно попередньо зволожити. Розчин наноситься на блок по всій його довжині за допомогою спеціального совка, а потім вирівнюється зубчастої стороною шпателя. Сам піноблок ставлять зверху на розчин без зсуву, а выдавившиеся при цьому залишки відразу ж підбирають. Далі блок вирівнюється і ставиться на місце ударами гумового молотка.

Найголовніше при укладанні піноблоків – дотримання правильної перев’язки. Справа в тому, що зсув всіх вертикальних швів обов’язково повинно бути на відстані 0,4 висоти самого блоку. Для сполучення зовнішніх і внутрішніх стін використовується перев’язка на глибину близько 20 сантиметрів. Для примикання до несучих стін, як правило, використовують зв’язки з нержавіючого металу.

Крім того, укладання піноблоків припускає армування площини стіни в таких випадках:

  • при опорі балок перекриття або плит
  • при опорі елементів покрівлі
  • у дверних і віконних прорізах
  • для верхнього завершального шару кладки.

Слід зазначити, що арматура досить добре сприймає навантаження зусилля і надійно захищає стіни від пошкоджень і тріщин. В основному для піноблоків використовується арматура, діаметр якої дорівнює 10 міліметрів. Така арматура встановлюється на спеціальну опалубку з дощок або фанери, після чого залити бетоном.

Також укладання піноблоків може виконуватися на так звані пінобетонні U-блоки, в які вкладається каркас з арматури. При заливанні бетону дуже важливо, щоб арматура повністю перебувала в тілі бетону. Зазвичай такий армований пояс застигає близько 30 днів. Після цього триває подальша кладка інших блоків.

Радимо прочитати також

Плетіння з дроту про Плетіння з дроту.

Наостанок варто сказати, що в цій статті наведено далеко не всі моменти, про які слід знати при будівництві будинку з піноблоків. Справа в тому, що існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при влаштуванні додаткової теплоізоляції таких будинків. Ми постаралися торкнутися тільки найголовніше.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>