Укладання природного каменю

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання природного каменю.Укладання природного каменю не є дуже складним процесом, однак вимагає застосування певних технічних продуктів, а також дотримання будівельних норм і правильної підготовки матеріалу.

Насамперед потрібно підготувати основу для укладання. Вона повинно бути абсолютно рівною і міцною, не мати будь-яких тріщин і забруднень. Верхній шар шпаклівки або штукатурки основи не повинен кришитися або відшаровуватися. Перевірити це досить просто: достатньо лише протерти долонею поверхню, на яку ви плануєте укладати камінь.

Перегляньте публікацію - Що робити, якщо чоловік зраджує, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Укладання природного каменю своїми руками

Для перевірки міцності основи візьміть який небудь твердий гострий предмет та проведіть ним по поверхні. Особливу увагу зверніть на точки перетину отриманих ліній. Саме вони можуть показати можливе відшаровування. Також з допомогою лінійки-рівня перевірте поверхню на наявність нерівностей. Обов’язково видаліть старі шпалери і залишки інших декоративних матеріалів.

Якщо з’явиться необхідність вирівняти поверхню, найкраще для цього використовувати шпаклівки на цементній основі.

Укладання природного каменю зазвичай виконується симетрично щодо центру стіни або будь-якій іншій поверхні, на якій здійснюється монтаж. Для цього спочатку на стіні проводиться лінія. Як правило, укладання починається з великих каменів, а вже підібравшись до кутах приміщення, переходять до використання більш дрібних.

Укладання природного каменю.

Укладання природного каменю

Якщо висота облицювання не має чіткого обмеження, укладання потрібно починати знизу і використовувати для цього великі камені. Далі на середній висоті укладається дрібний матеріал, а завершити монтаж слід знову з використанням великих каменів. Якщо ж висота суворо обмежена, укладання починають зверху великими каменями, поступово переходячи до більш дрібних.

При укладанні каменів на підлогу також слід дотримуватися симетрії, вісь якої слід накреслити паралельно довгим стін приміщення. Ближче до лінії слід розміщувати камені великих розмірів, а підійшовши до стін – використовувати дрібні.

Вдаватися до різання каменю, потрібно буде в будь-якому випадку, оскільки доведеться облицьовувати ніші і виступи, які можуть бути самих різних форм і розмірів. Для того щоб правильно виконати різання, не обов’язково мати великий досвід. Однак знадобиться спеціальний каменеобробний інструмент. Також можна використовувати звичайну болгарку, крім того, з її допомогою можна здійснювати фігурне різання матеріалу.

Укладання природного каменю, товщина якого менше 20 міліметрів, проводиться на спеціальну клейову суміш. Якщо ж товщина матеріалу буде доходити до 50 міліметрів, необхідний цементно-піщаний розчин. Температура повітря під час укладання не повинна перевищувати 34 градусів по шкалі Цельсія і при цьому бути не нижче 5 градусів.

Розчин необхідно наносити за допомогою зубчатого шпателя, оскільки таким чином його розподіл відбувається рівномірно. Також дуже важливо, щоб кладка була завершена ще до схоплювання розчину. Після встановлення всіх кам’яних плит слід провести поливку швів так званим цементно-піщаним молоком, яке має складатися на 30 відсотків із дрібнозернистого піску і на 70 відсотків із цементу.

Радимо прочитати також

Великодні композиції своїми руками про Великодні композиції своїми руками.

Як ви змогли переконатися, укладання природного каменю не являє собою нічого складного, особливо якщо ви раніше мали справу з використанням цементно-піщаного розчину. Однак якщо ви не впевнені, що зможете самостійно виконати таку роботу, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>