Укладання руберойду

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання руберойду.Руберойд є гідроізоляційним матеріалом, який досяг досить широкого поширення завдяки своїй зручності у використанні і дешевизні. Зазвичай він використовується для гідроізоляції покрівель, фундаментів, а також дорожніх споруд. Укладання руберойду – процедура, від якості якої буде залежати надійність гідроізоляції і термін служби матеріалу.

Укладання руберойду своїми руками

Насамперед потрібно перерахувати позитивні якості руберойду. Цей матеріал має досить гарну міцність, і він дуже стійкий до перепадів температур. Сучасний руберойд володіє підвищеною зносостійкістю, завдяки чому збільшилася тривалість його експлуатаційного періоду. Крім того, потрібно відзначити, що цей матеріал практично не має негативних факторів впливу на навколишнє середовище. Також руберойд стійкий до ультрафіолетового випромінювання, а останнє, що потрібно виділити, – це легкість самого матеріалу, що значно підвищує зручність установки.

Перегляньте публікацію - Ведення розмови: основні правила, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Укладання руберойду починається з ретельного очищення і вирівнювання поверхні, на яку він постелений. У разі необхідності виконується зняття старого покрівельного покриття, а бетонна основа повинна бути піддана обробці спеціальним розчином для збільшення зчеплення. Також якщо на поверхні будуть виявлені великі тріщини або раковини, рекомендуємо закрити їх цементно-піщаним розчином.

Далі укладання руберойду передбачає одночасне розігрів поверхні даху, клейкого підстави покрівельного матеріалу. Після чого рулон розмотується, укладається на необхідну поверхню і ретельно притискається.

Укладання руберойду.

Укладання руберойду

Зазвичай рулонний руберойд укладається смугами внахлест. Спеціально для цього виробники передбачили наявність 8-сантиметрової кромки, однак для більшої надійності рекомендуємо проводити накладання одного рулону на інший не менш ніж на 10-15 сантиметрів. Що стосується місць водоприймальних воронок, то на них спеціально наклеюють підвищуючий шар матеріалу, розміри якого 70х70 сантиметрів. Крім того, для досягнення повної герметичності шви між смугами додатково прогрівають вже після того, як укладання руберойду закінчена.

Потрібно відзначити, що в якості нагрівача використовують спеціальну курковую газовий пальник. На ринку обладнання для ремонту присутній досить широкий вибір подібної техніки, коштує така пальник недорого, крім того, її можна використовувати не один раз. Ознакою правильного нагріву руберойду є витікання бітумного матеріалу в невеликих кількостях з-під крайки. Також слід пам’ятати, що наклеєний гідроізоляційний матеріал не повинен мати ніяких складок або хвиль. Настійно не рекомендуємо ходити по свіжоукладеному руберойду, так як це може стати причиною погіршення ізоляційних властивостей покрівлі, а також її зовнішнього вигляду.

Додаткова вигода споживачеві, який в якості гідроізоляційного матеріалу волів сучасний руберойд, полягає в наступному:

Радимо прочитати також

Як садити клематиси про Як садити клематиси.
  • руберойд відразу ж готовий до укладання, тобто зовсім не потрібно витрачати кілька днів
  • на вирівнювання полотна
  • у місцях вигинів не виникають тріщини і розриви
  • немає необхідності використовувати мастику, яку потрібно додатково розігрівати
  • укладання руберойду може проводитися тільки однією людиною.

В тому випадку, якщо у вас немає досвіду укладання подібних матеріалів, ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованих будівельних бригад, які володіють необхідним обладнанням для монтажу, а також мають достатній досвід.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>