Укладання шиферу

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання шиферу.Укладання шиферу – досить проста процедура. При монтажі такої покрівлі можна легко обійтися без участі фахівців і зробити всю необхідну роботу самостійно. У цій статті ми коротко розповімо про технології укладання цього матеріалу.

Укладання шиферу своїми руками

Сьогодні в будівельних магазинах можна знайти велику кількість різних покрівельних матеріалів. Однак укладання шиферу користується найбільшою популярністю. Виробники не стоять на місці і постійно модернізують технології виробництва, за рахунок чого зовнішній вигляд і якість матеріалу постійно поліпшується.

Перегляньте публікацію - Що таке аерофобія, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Компанії, що займаються виробництвом шафера, намагаються враховувати різні побажання споживачів. Тому у продажу можна знайти листи цього матеріалу самих різних розмірів і з різною кількістю хвиль. Також часто застосовується в будівництві шифер плоский, який застосовують як для покрівлі, так і для оздоблення стін. Крім того, досить часто можна зустріти паркани, зроблені з цього матеріалу.

Шифер є дуже міцним покрівельним матеріалом. Доросла людина може спокійно ходити по даху з шиферу без ризику провалитися або-або зіпсувати його. Також шифер чудово переносить високі температури повітря. Влітку він практично не нагрівається, що дає йому перевагу перед такими матеріалами, як профнастил та металочерепицю.

Ще варто відзначити довговічність шиферу і те, що він має хороші шумоізоляційні властивості, на відміну від металевого покрівельного покриття. Крім того, шифер не горить, а його ціна досить доступна.

Укладання шиферу.

Укладання шиферу

Незважаючи на свою легкість і простоту, укладання шиферу все ж таки має свої особливості, які обов’язково потрібно враховувати. При монтажі буде необхідно включити в конструкцію утеплювач, а також гідроізоляцію. Монтаж шиферу виконується поверх покрівельного пирога, який буде складатися з декількох шарів. Як опор для покрівлі використовуються похилі балки, які ще відомі як крокви. Зверху на ці балки встановлюється так звана обрешітка, зроблена з дерев’яних дощок. Якщо ви вирішили застосовувати листи посиленої профілю, дощок буде недостатньо, тому обрешітку буде необхідно робити із залізобетону.

Зазвичай укладання шиферу починається з попередньої підготовки аркушів. Їх слід оглянути на наявність відколів або тріщин. У разі необхідності на цьому етапі змінюють ширину і довжину листів, свердлять отвору для цвяхів.

Також потрібно сказати, що для монтажу шиферу ухил ската покрівлі повинен перебувати в межах від 12 до 45 градусів. Саме від кута залежить кількість використовуваних листів: чим більше ухил ската, тим більша кількість матеріалу знадобиться. Шифер укладається знизу вгору, тобто від карниза до коника. А те, з якою сторони робити нахлест в горизонтальних рядах, залежить від сторони, з якої дмуть сильні вітри.

Що ж стосується кількості використовуваних цвяхів, то якщо обрешітка досить міцна, буде достатньо одного-двох кріплень. Однак для більшої надійності рекомендуємо використовувати 4-6 цвяхів на один лист. При кріпленні будьте дуже обережні, оскільки існує ризик завдати матеріалу пошкодження.

Радимо прочитати також

Як посадити яблуню про Як посадити яблуню.

Наостанок варто відзначити, що укладання шиферу може застосовуватися, тільки якщо конструкція даху нескладна. Крім того, як ви змогли переконатися, монтаж не являє собою нічого важкого: шифер легко піднімати на висоту і кріпити за допомогою спеціальних цвяхів. Однак якщо не впевнені, що зможете правильно виконати таку роботу, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійним покрівельникам.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>