Укладання штучного каменю

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Укладання штучного каменю.Штучний камінь створений для обробки внутрішніх і зовнішніх стін будівель. Цей матеріал коштує значно дешевше природного каменю, і тому сьогодні він користується такою популярністю. У цій статті ми розповімо, як має відбуватися укладання штучного каменю.

Укладання штучного каменю своїми руками

Насамперед потрібно відзначити, що існує два способи монтажу такого матеріалу. Перший спосіб передбачає заповнення швів, а другий – їх відсутність. При використанні розшивання швів камені встановлюються на відстані 1-2 см один від одного. Такий спосіб вважається більш поширеним, так як завдяки йому істотно заощаджують витратні матеріали.

Перегляньте публікацію - Вільні відносини: за і проти, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

За бесшовном монтажі камені мають дуже щільно прилягати одне до одного. Розчин наноситься лише на задню поверхню виробів, а всі надлишки прибираються кельнею. Зрозуміло, укладання штучного каменю передбачає різання матеріалу. Це можна легко зробити за допомогою звичайної болгарки.

Укладання штучного каменю.

Укладання штучного каменю

Перед початком облицювальних робіт кріпиться на стіну спеціальна сітка, на яку наноситься тонкий шар розчину. Далі відбувається обробка каменю для кращої підгонки. Розчин наноситься на камінь шаром в 1,5 сантиметра. Спочатку встановлюються кутові елементи, а потім – плоскі. Після укладання шви заповнюються цементним розчином.

Потрібно відзначити, що площа поверхні, що покривається штучним каменем, розраховується шляхом множення висоти ділянок стін на довжину. Далі з результату віднімаються площі вікон і дверних прорізів. Потрібну кількість кутових елементів розраховується за допомогою виміру довжин зовнішніх кутів, які підлягають обробці. Що ж стосується кількості площинних елементів, то для його розрахунку досить помножити довжину елементів, встановлених у кутах, на 0,2. Отриманий результат віднімається із загальної площі поверхні, що покривається. Такий розрахунок вважається досить точним, проте завжди необхідно мати додаткову кількість як площинних, так і кутових елементів.

Укладання штучного каменю може вироблятися на абсолютно будь-яку поверхню за допомогою спеціальних мастик і клею або звичайного цементного розчину. Якщо у вас виникла необхідність укладання каменя на дерев’яну поверхню, її спочатку необхідно покрити гідроізоляційним матеріалом, наприклад, пергаміном – вологонепроникною будівельної папером. Кладеться вона горизонтально внахлест на 4 сантиметри. Далі кріпиться сітка штукатурна, яка обов’язково повинна мати захист від корозії. Для укладання каменя на бетонну або цегляну стіну використовувати гідроізоляційний шар не потрібно. Після нанесення розчину камінь фіксується в потрібному місці і в потрібному положенні протягом 30 секунд.

Окремо потрібно розповісти про обробці штучного каменю, покладеного на зовнішні стіни. На такий матеріал необхідно завдати спеціальний захисний грунт. Таку обробку рекомендується проводити не рідше, ніж один раз у рік. Грунт для обробки можна знайти в будь-якому магазині будівельних матеріалів, а наносити його слід за допомогою звичайної пензлика. Головне – перед початком обробки протерти камені вологою тканиною, щоб прибрати пил та дрібне сміття.

Радимо прочитати також

Орхідея дендробіум про Орхідея дендробіум.

Як ви змогли переконатися, укладання штучного каменю – досить простий процес, з яким здатний впоратися кожен. Однак, якщо ви не впевнені, що зможете правильно виконати всі описані вище дії, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>