Установка фільтра для води

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Установка фільтра для води.Сьогодні вже практично не залишилося квартир, у яких не була б здійснена установка фільтра для води. Вся справа в тому, що вода, яка не пройшла певне очищення, шкідлива не тільки для людини, але і для різних сантехнічних приладів. У результаті страждають водонагрівачі, пральні та посудомийні машини, змішувачі, а також запірна арматура.

Установка фільтра для води своїмим руками

Вода в крані містить безліч хімічних і органічних речовин через забруднення і зношеність обладнання в водоочисних спорудах. Звідси і виникає потреба використовувати фільтри для води, яких у продажу досить багато: спеціальні насадки на кран, що володіють мінімальної ступенем очищення, також є стаціонарні моделі і так звані системи зворотного осмосу, які вважаються найбільш надійною різновидом фільтрів.

Перегляньте публікацію - Ідеальні відносини: чи можливі вони?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Що стосується самих типів фільтрів, то вони бувають трьох типів: вугільними (сорбційними), механічними і мембранними (зворотноосмотичними).

Установка фільтра для води здатна вирішити масу проблем, які пов’язані з експлуатацією побутової техніки і з приготуванням їжі. Варто відзначити, що на самій процедурі монтажу можна добре заощадити, так як вона не вимагає якихось певних знань і не відрізняється особливою складністю.

найпоширенішим типом фільтрів вважаються механічні. Вони зазвичай використовуються у складі багатоступінчастих систем для очищення води. Такі фільтри ефективно оберігають воду від іржі, піску, бруду, мулу і навіть окисленого заліза. Однак варто відзначити, що вода, яка пройшла через механічний фільтр, все ж не придатна для пиття, оскільки вона очищається лише від великих часток.

Установка фільтра для води такого типу повинна відбуватися на трубі на висоті не менше 40 сантиметрів від підлоги. Це передбачено для того, щоб при заміни картриджа не виникало ніяких складностей. Для монтажу механічного фільтра на трубі наголошується відрізок, що відокремлюється з допомогою ножівки. Після цього роблять різьблення необхідного діаметра і на цій ділянці встановлюють так звану контргайку і муфту, на яку монтується сам фільтр з використанням ущільнювальних матеріалів. Також варто відзначити, що для пластикових труб для кріплення зазвичай використовуються спеціальні фітинги. У тому разі, якщо місце для установки фільтра по якимось причинам не дозволяє зберегти всі правила, припустимо використовувати гнучкі шланги.

Установка фільтра для води.

Установка фільтра для води

Що стосується стаціонарних фільтрів, то вони встановлюються поруч з мийкою і підключаються до холодній воді. Такий фільтр дозволяє очищати воду не тільки від механічних частинок, але і від хлорорганічних сполук, а також продуктів нафтохімії. Встановлення такої системи виконується безпосередньо біля точки споживання води. За допомогою спеціального трійника в трубу врізається кульовий кран біля того місця, де водопровідна труба входить у фільтр. Крім того, при необхідності на поверхню мийки можна вивести окремий кран від фільтра для подачі питної води.

Останній тип фільтрів – мембранний, який ще називають системою зворотного осмосу. Цей фільтр здатний перетворити навіть солону воду питну. До складу такої системи входять:

  • спеціальна мембрана
  • ряд картриджів
  • накопичувальний бак
  • кран
  • різна сполучна апаратура.

Установка фільтра для води такого типу здійснюється під мийкою. З використанням кульового крана і гнучких шлангів система врізається в труби подачі холодної води. Також її можна підключати до зливу з допомогою дренажної муфти для видалення брудної переробленої води.

Щоб встановити фільтр крім комплекту шлангів і з’єднувальної арматури, потрібні гвинти, гайки, а також розвідний ключ і викрутки. Також перед виконанням цієї процедури обов’язково потрібно відключити подачу холодної води, а сам фільтр після монтажу необхідно прикріпити до стінки.

Радимо прочитати також

Троянди з полімерної глини про Троянди з полімерної глини.

Наостанок варто сказати, що якщо у вас немає в наявності спеціальних інструментів і достатнього досвіду для проведення подібного монтажу, рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованим фахівцям.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>