Установка посудомийної машини

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Установка посудомийної машини.Ви втомилися від миття посуду і вирішили покласти цей неприємний домашній обов’язок на побутову техніку. Ви вибрали і придбали посудомийну машину, сплатили доставку, і ось – ваша нова помічниця стоїть на кухні і чекає, поки її встановлять та підключать. Як відбувається установка посудомийної машини?

Установка посудомийної машини своїми руками

Установка посудомийної машини починається з вибору відповідного місця для установки. Звичайно, якщо вибрана вами машина вбудована, ви вже в момент придбання прикинули, де вона знаходиться. Але при виборі місця потрібно врахувати кілька важливих моментів:

Перегляньте публікацію - Залежність від їжі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

  • бажано, щоб довжина зливного шланга, що підключається до каналізації, становила не більше 1,5 м (при більшій довжині насос машини раніше вийде з ладу)
  • біля посудомийної машини повинна знаходитися розетка – підключати посудомийну машину в подовжувач не можна.

Установка посудомийної машини складається з декількох етапів: підведення води, організація системи зливу і підведення електрики. Після цього посудомийна машина вирівнюється по рівню і проводиться тест машини.

Ми почнемо з підведення водопостачання. Більшість сучасних посудомийних машин працюють від системи холодного водопостачання. Тут існує два варіанти. Якщо є гнучка підводка від стояка, то в такому випадку потрібно встановити трійник з кутовим краном або кульовий прохідний кран до зливного бачка. Якщо гнучкої відводки немає, то на жорсткі труби доведеться встановити окремий водовідведення і підключити запірний кран. Перед запірним краном можна додатково встановити фільтр грубої очистки води.

Кран підключається до комп’ютера за допомогою спеціального гнучкого шланга – він входить у комплект поставки. Якщо шланг виявиться занадто коротким (особливо це стосується посудомийних машин, оснащених системою захисту від протікання), можна замінити його більш довгим або подовжити наявний. Але це – варіант на крайній випадок.

Отже, підвели воду. Установка посудомийної машини триває організацією відведення відпрацьованої води (системи зливу). Посудомийна машина приєднується до каналізації через спеціальний сифон за допомогою зливного шланга. Сифон повинен бути оснащений додатковим відводом і пропускним клапаном.

Спочатку зливний шланг закріплюється вище відведення в каналізацію (оптимальна висота – 50-80 см), а потім приєднаються до сифона через перегин. Якщо півтора метрів довжини шланга не вистачає для підйому і перегину, доведеться його подовжити – до трьох, максимум до п’яти метрів. Але бажано все-таки укластися в «рідну довжину»: ми вже писали вище, що довгий злив швидше виводить з ладу помпу.

Потім до пральній машині підводиться електрику. Для цього потрібно встановити нову розетку, розраховану на струм не менше 16А. Розетка повинна знаходитися близько від машини (ми вже писали, чому) легко доступною: після кожного миття машину потрібно вимикати з розетки. В ідеалі це повинна бути трехполюсная розетка з контактами для заземлення.

Для підключення посудомийної машини до електропостачання від електрощита проводять окремий трехжильный мідний дріт (діаметр – 2 мм). У самому щиті встановлюється захисний автоматичний вимикач на 16А – він забезпечує автоматичне відключення машини при досягненні певної навантаження. Щоб уникнути перевантажень, автомат потрібно підключити паралельно з іншими захисними автоматами. Третій провід потрібно заземлити. Категорично не можна заземлювати провід на труби газу, опалення та водопостачання!

Коли підключення посудомийної машини закінчено, потрібно її вирівняти шляхом регулювання висоти ніжок, щоб вона стояла ідеально рівно. Максимально допустимий кут нахилу посудомийної машини – 2 градуси. Все, тепер установка посудомийної машини закінчена!

Тепер залишилося перевірити, як працює посудомийна машина. Перший запуск – холостий, він проводиться без посуду, але з миючим засобом і спеціальної регенерує сіллю. Під час запуску цього потрібно перевірити, як швидко заливається і нагрівається вода, як відбувається злив і сушіння.

Установка посудомийної машини.

Установка посудомийної машини

Радимо прочитати також

Малювання олійними фарбами про Малювання олійними фарбами.

Установка посудомийної машини – справа непроста, особливо якщо у вас немає умінь і навичок сантехніка і електрика. Так що краще все-таки довірити цю справу професіоналам: спочатку доведеться заплатити трохи більше, але все одно в результаті вийде дешевше, ніж переробляти все після невдалої установки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>