Установка раковини

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Установка раковини.Установка раковини – неодмінний етап ремонту ванної кімнати, якщо це тільки не косметичний ремонт, а капітальний, з установкою нової сантехніки. Як встановити раковину у ванній?

Як встановити раковину у ванній?

Установка раковини – справа непроста, і краще довірити цю задачу сантехніку. Але в загальних рисах знати, як відбувається цей процес, не завадить. Установка раковини (незалежно від типу, форми, матеріалу умивальника і кріплення) складається з декількох етапів:

Перегляньте публікацію - Сприйняття реклами, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

  • Демонтаж старої раковини.
  • Вимірювання параметрів нової раковини і розмітка стіни для кріплень.
  • Монтаж водопровідної арматури і зливу.
  • Кріплення умивальника.
  • З’єднання труб подачі води і зливу.
  • Монтаж сифона з каналізацією.

Установка раковини буває декількох видів. Мабуть, найвідоміший і найпоширеніший з них – це установка раковини на кронштейнах. Спочатку майстер робить на стіні попередню розмітку – вона показує, де саме буде розташований умивальник. Після цього він зміцнює до стіни кронштейни досить міцні, щоб витримати вагу самої раковини і водорозбірною арматури. Потім раковина фіксується за допомогою дюбелів. Майстер підводить до оболонки систему зливу (гідравлічний затвор і отводную трубу) і підіймається сифон.

Другий спосіб установки – це установка раковини на п’єдесталі, при якому раковина кріпиться до стіни так, щоб зливний отвір розташовувалося в центрі. Щільно притискаючи раковину до стіни, майстер робить розмітку в місцях кріплення через кріпильні отвори. Потім він высверливает ці отвори і вставляє в них пробки. Потім кріпильні отвори раковини потрібно поєднати з отворами в стіні і прикріпити раковину до стіни за допомогою гвинтів або дюбелів. Після цього до оболонки приєднують зливний сифон, а його трубу з’єднують з каналізацією.

Якщо каналізаційні труби вмонтовані в стіну, а злив розташовується на висоті не нижче півметра від статі, можна встановити умивальник на полупьедестале. При цьому раковина встановлюється звичайним способом, а після цього кріплять полупьедестал на шпильки, які були заздалегідь вмонтовані в стіну. Для цього потрібно поєднати вушка полупьедестала зі шпильками.

Ще один спосіб установки – установка раковини на тумбі. Тумба закриває неестетично дивлячі труби, крім того, в ній можна зберігати пральний порошок, миючі засоби та ін. Спочатку на місце, де буде розташований умивальник, ставиться спеціальна тумбочка. У виріз стільниці вставляється раковина, відзначаються місця кріплення умивальника. Після цього треба просвердлити отвори, закріпити змішувач, сифон, а потім – саму раковину. Після цього отводную трубу сифона вставляють у розтруб каналізації, а до змішувача підключають трубу подачі води.

Для того щоб сховати комунікації можна використовувати не тільки тумби, але і спеціальні умивальники – «тюльпани». У цих умивальниках водні комунікації заховані в спеціальну «ніжку». Установка раковини «тюльпани» виконується наступним чином. Спочатку на підставу встановлюють корпус, не закріплюючи. Сифон і зливну трубу приєднують до умивальника, а підводні труби – до змішувача. Комунікації забираються в основу раковини, умивальник фіксують двома гвинтами на ніжці за допомогою муфти. Сам умивальник прикручують до стіни через отвори в місцях кріплення.

Якщо вам потрібно додаткове місце для зберігання туалетних приналежностей, вам може допомогти установка раковини на підвісний полиці. Полку візьме на себе опорну навантаження і одночасно стане місцем для зберігання ваших шампунів і гелів для душу. Щоб встановити раковину на підвісний полиці, у стіні висвердлюють отвори і прикріплюють раковину. Полицю розміщують під раковиною і роблять у ній отвір. Отвір полки з’єднують зі зливним отвором раковини і прикріплюють полицю до стіни. Сифон, розташований під полицею, потрібно з’єднати зі зливним отвором і каналізацією.

Установка раковини.

Установка раковини

Радимо прочитати також

Вирощування розсади огірків про Вирощування розсади огірків.

Якщо у вас маленька ванна, вам допоможе заощадити простір установка раковини типу «латаття». Це неглибока прямокутна раковина, під яку можна встановити пральну машинку. Така раковина повністю покриває пральну машину, а злив в ній розташований так, щоб машинку можна було без проблем встановити під раковиною.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>