Установка жалюзі

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Установка жалюзі.Установка жалюзі – процедура досить трудомістка. Однак самостійна установка жалюзі цілком реальна, але при цьому потрібно врахувати велику кількість факторів, які можуть вплинути на результати вашої роботи. Сьогодні наш сайт розповість вам, як самостійно встановити жалюзі.

Як встановити жалюзі своїми руками

Мало просто вибрати жалюзі, потрібно їх правильно встановити. Якщо ви вирішили не залучати до цієї справи професіоналів, пам’ятайте: самостійна установка жалюзі може вплинути на гарантійне обслуговування. Встановити жалюзі можна різними способами: внакладку (поза віконного отвору), всередині віконного прорізу або на кожну стулку вікна окремо. Установка жалюзі внакладку дозволяє захистити кімнату від яскравого світла, такі жалюзі закривають велику площу.

Перегляньте публікацію - Жіночі страхи, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Установка жалюзі на вікна починається з вимірів. При установки жалюзі у віконному отворі ширина жалюзі повинна бути на 4 см менше ширини віконного отвору, а висота – на 2 см менше висоти віконного отвору. Між верхнім краєм вікна і жалюзі повинно бути відстані, щоб при піднятих жалюзі можна було відкрити вікно. При установки жалюзі внакладку жалюзі повинні бути ширшим і вищим віконного прорізу на 10 см, якщо вікно знаходиться у поглибленні., Якщо вікно знаходиться поряд зі стіною, для установки жалюзі використовуються кронштейни, щоб ручка вікна не заважала закривати жалюзі. Ширина жалюзі повинна бути на 20 см більше ширини вікна для кращого затемнення, висота залишається такою ж, як і в попередньому випадку. При установки жалюзі на кожній стулки вікна окремо ширина жалюзі перевищує ширину кожної стулки на 3 см. Жалюзі не повинні заважати повертати ручку вікна.

Установка жалюзі.

Установка жалюзі

Зробивши виміри, можна приступати до різання жалюзі, якщо вони не відповідають розміру. Для різання горизонтальних жалюзі по ширині їх складають, укладають на плоску поверхню і відміряють зайві ділянки. Відрізаються карниз і рейок, ламелі при цьому не пошкоджуються. Щоб розрізати горизонтальні жалюзі по висоті, зніміть нижній карниз і розв ’ яжіть шнур. Вийміть необхідну кількість ламелів, вирівняйте жалюзі, поставте на місце нижній карниз, обріжте шнур, зав’яжіть шнури і закріпіть залишилися деталі нижнього карниза. Вертикальні жалюзі легко ріжуться: вони просто обрізаються ножицями на потрібну висоту (на упаковці повинна бути інструкція), а керуючий рейок ріжеться ножівкою по металу.

Установка жалюзі триває розміткою кріплень. Жалюзі можна кріпити безпосередньо до стелі або верхній частині віконного прорізу, або ж до стіни за допомогою виступаючих кронштейнів. Спочатку визначається розташування першого кріплення, просвердлюється стіна, в неї вставляється дюбель, і кріплення пригвинчується шурупами. Після цього визначається розташування другого кріплення (використовуйте лінійку і рівень, щоб не було помилок), і аналогічно пригвинчується друге кріплення. Верхній карниз жалюзі встановлюється в кріплення. Установка горизонтальних жалюзі готова. Установка вертикальних жалюзі має свої особливості: карниз встановлюється окремо від ламелей. Закріпивши карниз, розгорніть бігунки ламелів так, щоб вони були перпендикулярні карнизу. Ламелі вставляються в бігунки, а нижні грузики ламелів з’єднуються ланцюжком із внутрішньої й зовнішньої сторони.

Поради по установці і експлуатації жалюзі

Якщо ширина горизонтальних жалюзі перевищує певну відстань, використовується додаткова кріпильна скоба. Вертикальні жалюзі шириною більше 1,6 м кріпляться до стелі за допомогою трьох кріплень. Додаткове кріплення розміщується в 10 см від регулюючого шнура на цю ділянку припадає найбільша навантаження на механізм жалюзі.

Перед остаточною установкою перевірте, чи не заважають жалюзі відкривати і закривати вікно не випирає чи ручка для відкриття вікна.

Матеріал жалюзі залежить від призначення приміщення. Кращий вибір для ванної та кухні – вологостійкі пластикові жалюзі. У кухні можна також повісити алюмінієві жалюзі, вони не пожежонебезпечні.

Пластикові жалюзі протирають мильною водою за допомогою вологої ганчірки. Тканинні жалюзі миють приблизно раз на рік: ламелі знімають, згортають у рулони і опускає у воду з пральним порошком. Терти ламелі не можна, нехай бруд відійде сама. Вимиті ламелі вішають на місце вологими, і під своєю вагою вони розпрямляються. Жалюзі з склотканини можна очищати тільки методом сухої чистки. Дерев’яні жалюзі можна мити, щоб вони не деформувалися. Їх чистять за допомогою пилососа і ганчірки.

Радимо прочитати також

Як вирощувати розсаду капусти про Як вирощувати розсаду капусти.

Установка жалюзі на вікнах – трудомісткий процес, однак при дотриманні всіх нюансів самостійна установка жалюзі не так вже й складна, як здається на перший погляд.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>