Вхідні сталеві двері

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Вхідні сталеві двері.Від вхідних дверей ми чекаємо, насамперед, надійності. Вони повинні гарантувати потрібну ступінь безпеки, термо та звукоізоляцію.

Так як двері – це саме та частина житла, яка найбільш часто піддається ді зловмисників з метою потрапити в будинок, то максимально захищены двері більшою мірою гарантують безпеку приміщення.

Перегляньте публікацію - Чому чоловіки заводять коханок, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як вибрати вхідні сталеві двері

Замислюючись над безпекою вхідних дверей, мимоволі виникає образ металевих дверей. Гарні металеві двері, оснащена надійними замками і правильно встановлені є справжньою перешкодою для несанкціонованого проникнення всередину приміщення. Щоб купити саме такі двері, потрібно досить серйозно поставитися до їх вибору.

При виборі металевих дверей є ряд аспектів, на які неодмінно необхідно звернути увагу.

Технологія виробництва метелевих дверей

Головне при виборі металевих дверей – це конструкція і особливості виготовлення. Металеві двері, що відповідають всім вимогам безпеки, повинны виготовлятися з дотриманням всіх технологічних процесів. Наприклад, неправильне нанесення порошкового напилювання може зменшити термін служби покриття до якихось півтора-двох років!

Конструкція дверей

Дуже важливо звернути увагу на цей елемент. Так як від конструкції дверей залежать їх експлуатаційні характеристики, можливість ремонту й довговічна служба. Зверніть увагу на звуко і теплоізоляційні властивості вхідних дверей, а також на те, якими матеріалами вони забезпечуються.

Замок

Металеві двері повинні бути оснащены декількома типами замків. Кращим варіантом вважають поєднання сувальдного замку з циліндровим. Перший захистить ваші вхідні двері від інтелектуального злому, а другий запобіжить спробы механічного злому.

Зломостійкість

Зломостійкість металевих дверей безпосередньо залежить від металоконструкції. При виборі дверей рекомендується звернути увагу на те, з якого матеріалу вони зроблені. Якщо вам пропонують виріб з гнутого профілю з товщиною металу порядку 1мм, про надійну експлуатацію і зломостійкість можна сміливо забути. У цьому випадку ви ризикуєте зіткнутися з провисанням дверей в процесі усадки будівлі, а розрізати ваші двері можна буде найпримітивнішим ручним інструментом. В надійних конструкціях використовується метал товщиною 2-3мм і вище. Також будь-які двері повинні мати кілька металевих штирів – протизламних ригелів, наявність і правильна установка яких забезпечить високу стійкість до вибивання вхідних дверей і їх тривале використання.

Виробник

Виробник – це також важливий момент. Віддавайте перевагу фірмам з перевіреною репутацією. Так ви зможете отримати відмінну продукцію, вироблену у відповідності з передовими стандартами, гарантійне обслуговування і необхідну якість вхідних металевих дверей.

Ціна

Радимо прочитати також

Як знімати кіно? про Як знімати кіно?.

Хороші металеві двері не можуть коштувати дешево, і відправляючись з метою їх придбання ви повинні це розуміти. Природно, найкраще поставити дорогі вхідні двері і не повертатися до цього питання 20 і більше років. Однак навіть при виборі дверей економ-класу не варто шукати найдешевші пропозиції. Зазвичай такі двері пропонують компанії з «гаражним» виробництвом, якість якого навіть не варто обговорення, а часто й просто шахраї. Не забувайте про старій приказку, особливо актуальну в наші дні: «скупий платить двічі»!

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>