Вибираємо камін

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Заворожливий танець язиків полум’я, на які можна довго, довго дивитися, неквапливо потягуючи глінтвейн… Тепло каміна здавна символізує затишок і спокій домашнього вогнища, тихе усамітнення. Але сьогодні камін – це не просто засіб обігріву житла, це ще й прекрасний декоративний елемент, який легко впишеться в будь-який інтер’єр.

Як вибрати камін

Щоб вибрати камін, потрібно врахувати чимало деталей. По-перше, слід відразу ж чесно відповісти собі: як часто камін буде виконувати свої прямі функції? Статистика показує, що після пари тижнів або місяців ейфорії від покупки каміна, розпалюють його в середньому не частіше 2-5 разів на місяць. Тому зовнішній вигляд навіть не працюючого каміна, повинен задовольняти естетичний смак господарів і їх гостей.

Перегляньте публікацію - Жіночі страхи, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Які ж бувають каміни?

Всі каміни можна розділити на кілька груп за різними ознаками. Так, каміни бувають з відкритим полум’ям (дров’яні, газові та електричні. У свою чергу каміни з відкритим полум’ям підрозділяються на каміни з відкритою і закритою топкою.

Вибираємо камін.

Вибираємо камін

Технічно, самі «малопотужні» – це топк каміни, їх ККД (коефіцієнт корисної дії) всього 20-30%. У газових камінів ККД може досягати 70-80%, а в електричних – ще більше. При цьому електричні каміни найбільш безпечні, адже відкрите полум’я або іскри можуть спровокувати пожежу.

Топка каміна може бути виготовлена із сталі або чавуну. У кожного з цих матеріалів є як свої переваги, так і свої недоліки. Наприклад, чавун менш схильний до корозії, він не деформується під впливом високих температур, але зате він і більш тендітний, ніж сталь. Сталь ж коштує дешевше чавуну і більш доступна.

Можна виділити чотири основних стилю камінів: класика, кантрі, модерн, хайтек. Портал класичних камінів виконаний у формі літери П, зазвичай він облицьований мармуром, різьбленим деревом. Каміни класичні внесуть в інтер’єр нотки середньовічній Англії. Кантрі-каміни мають портали у формі літери «Д». Подібні каміни легко вписуються практично в будь-який інтер’єр.

Радимо прочитати також

Хвороби картоплі про Хвороби картоплі.

Каміни в стилі модерн хайтек можуть розміщуватися не тільки у стіни, а й у центрі приміщення. У таких камінах часто доступними для огляду стають всі чотири сторони. Матеріали для їх обробки можуть застосовуватися найрізноманітніші: скло, кераміка, метал.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Вибираємо камін, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>