Як клеїти шпалери у важкодоступних місцях?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як клеїти шпалери у важкодоступних місцях?

При обклеюванні кімнати шпалерами найбільші труднощі викликає обклеювання кутів, стелі, місць за радіатором і навколо розеток та вимикачів, наклеювання бордюрів. Тому давайте розглянемо, як правильно клеїти шпалери у важкодоступних місцях.

Перегляньте публікацію - Як побороти невпевненість в собі, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Клеїмо шпалери в кутах

Для обклеювання шпалерами кутів можна скористатися таким методом:

  • Наклеїти полотно шпалер так, щоб його край трохи заходив за кут на сусідню стіну.
  • Вставити наступне полотно так, щоб воно накладалося на попереднє на кілька сантиметрів. Щоб вирівняти це полотно вертикально, можна скористатися схилом.
  • Притримуючи лінійкою, гострим ножем розрізати два шари приклеєних шпалер і видалити відрізані краї полотен. Проступивші сліди клею протерти.

Клеїмо шпалери на стелю

Шпалери на стелю клеяться від вікна углиб кімнати і полотна розташовуються перпендикулярно вікну, щоб шви були непомітні. Для наклеювання першого полотна шпалер потрібно відзначити лінію, за якою це полотно буде вирівнюватися. За допомогою шнура, натертого крейдою, таку лінію провести легко.

Самостійно оклеїти шпалерами стелю важко: необхідно щоб хтось притримував ще не приклеєну частина, поки перший розрівнює приклеєну.

Клеїмо шпалери за радіатором і навколо розетки

Місця за радіатором і навколо розетки – одні з самих важкодоступних. Щоб обклеїти шпалерами ділянку стіни за радіатором потрібно розрізати шпалери в місцях кріплення радіатора. Для розгладження шпалер найзручніше скористатися шваброю, з одягненою на неї чистою тканиною. Якщо ж повністю оклеивать ділянка стіни за радіатором не потрібно, то достатньо, щоб шпалери заходили за радіатор на 10-20 см.

Щоб оклеить шпалерами ділянку навколо розетки або вимикача потрібно, по-перше, відключити електрику і зняти кришки з розетки або вимикача. По-друге, потрібно навпаки центру коробки розрізати шпалери хрестоподібно. По-третє, отримані краю необхідно загнути всередині коробки і поставити кришку розетки або вимикача на місце.

Клеїмо бордюри

При наклеюванні бордюрів на шпалери гладкі досить розмітити їх розташування (наприклад, за допомогою рівня) і, скориставшись спеціальним бордюрним клеєм, наклеїти на шпалери. Однак при наклеюванні бордюру на рельєфні шпалери такий спосіб не підходить. Тому якщо бордюр клеїться на шпалери з рельєфом, потрібно гострим ножем відрізати смугу за розміром бордюру від приклеєних шпалер. Тоді бордюр клеїться на вільне місце, що утворилося.

Радимо прочитати також

Як виростити часник про Як виростити часник.

Якщо бордюр слід наклеїти навколо дверей або вікна, то потрібно клеїти смужки бордюру так, щоб вони перекривали один одного. Потім потрібно різати ножем обидва шари бордюру і видалити обрізки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>