Як побудувати басейн своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як побудувати басейн своїми руками.У літню спеку так хочеться, щоб хоча б якась водойма опинилася поруч. На жаль, для того щоб скупатися, доводиться їхати на дачу, за місто або чекати відпустки. Це трата часу і грошей, так і по жарі мало куди хочеться їхати. А ось басейн – це просто міський оазис! Як побудувати басейн своїми руками? Повірте – немає нічого складного!

Як самому побудувати басейн

Спочатку потрібно визначити розміри басейну. Постарайтеся розкреслити межі території так, щоб басейн розташовувався ближче до водопроводу. Крім того, зверніть увагу на рослини і дерева: важливо, щоб місце для басейну було рівним.

Перегляньте публікацію - Як пробачити себе, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як побудувати басейн своїми руками, не маючи будівельної підготовки? Насправді, це більш довга робота, ніж складна. Вся складність полягає в викопування котловану. Для того щоб викопати його рівномірно, необхідно вбити кілочки по периметру розкресленому поверхні і витащити нитку. Форму басейну можете вибирати будь-яку, головне, щоб зручно було потім копати.

Котлован повинен бути ширше, ніж передбачуваний басейн. 40-60 см достатньо на «припуск». Оптимальна глибина басейну – 1, 5-1,7 м. Стінки басейну спробуйте зробити під ухилом 5-7°.

Для утрамбовування дна вам знадобиться пісок, руберойд і бітумна мастика. Спочатку на 20-30 см закладається пісок, а після із двох шарів руберойду і бітумної мастики формується гідроізоляційний шар. Руберойд має на 20-30 см заходити на стінки басейну, щоб створити суцільне стійке покриття дна.

Як побудувати басейн своїми руками.

Як побудувати басейн своїми руками

Необхідно створити опалубку, щоб між нею і ґрунтом залити бетон. Бажано використовувати гидробетон або високоякісний цемент.

Необхідно дочекатися висихання бетону, щоб нанести на стінки суміш цементу з водою. Це можна робити звичайною кистю. Таким чином, бетон ще більше твердне, перетворюючись в потужний стійкий матеріал. Недарма процедура нанесення водно-цементного розчину носить назву «залізнення».

На наступному етапі дно басейну наповнюється щебенем і камінням. Далі необхідно постелити сталеву сітку і забетонувати її. Вбік, в яку закладається зливна труба, робиться нахил, перш ніж бетон застигає. Врахуйте, що труба закладається на самому першому етапі будівництва басейну. Не рекомендується самостійно закладати трубу, якщо тільки ви не сантехнік.

От і все! Питання «як побудувати басейн своїми руками» практично вирішене. Тепер ви можете проявити трохи фантазії і оформити свій басейн як вам завгодно. Стінки басейну можна пофарбувати, використовуючи ґрунтовку і олійну фарбу. Крім того, деякі викладають басейн плиткою, що теж виглядає досить оригінально і грошей дешевше.

Що ж, тепер можна запускати басейн, попередньо перевіривши з’єднання трубопроводу. Підтягніть всі зворотні клапани, кульові крани і роз’ємні муфти. Переконайтеся, що у трубопроводі немає протікання. Значить, ви все зробили правильно.

Радимо прочитати також

Як зробити букет з м’яких іграшок про Як зробити букет з м’яких іграшок.

Тепер ви знаєте, як побудувати басейн своїми руками. Виявляється, нічого складного. Головне, щоб ви заздалегідь знали, скільки вам потрібно матеріалу, попередньо дослідивши територію для будівництва басейну.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>