Як пофарбувати труби в будинку?

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як пофарбувати труби в будинку?Фарбування водопровідних труб і труб опалення викликає певні складності. По-перше, ці труби фарбувати незручно, а по-друге, якщо вони гарячі (гаряча вода та опалення), то потрібно дотримуватися деякіх умов при фарбуванні таких труб. Тому пропонуємо Вам декілька порад по фарбуванню труб в будинку.

Як пофарбувати труби в будинку? Корисні поради

Перед початком фарбування водопровідних труб найкраще перекрити воду, а радіаторні труби краще фарбувати не в опалювальний сезон. Поверхня труб необхідно очистити від бруду і знежирити. Стару фарбу перед фарбуванням слід обов’язково видалити.

Перегляньте публікацію - Як працювати з колишнім, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб уникнути забруднення прилеглих до труби поверхонь, їх рекомендується накрити, наприклад, поліетиленовою плівкою.

Для фарбування зручно скористатися рукавицею. Рукавицю одягти на руку поверх звичайної гумової рукавички. Вмочити руку в рукавиці у фарбу і, обхопивши трубу, провести рукою уздовж труби кілька разів, щоб фарба лягла рівномірно. Важкодоступні місця у згинах труб можна пофарбувати за допомогою зубної щітки.

Офарблювати труби рекомендується в два шари. Нанести перший шар фарби, почекати, поки він висохне і злегка зачистити його наждаковим папером. Після цього завдати другий шар фарби.

Радимо прочитати також

Як правильно підв’язувати помідори про Як правильно підв’язувати помідори.

Фарбу для фарбування труб з гарячою водою (водопровідних та опалювальних) слід вибирати спеціальну, призначену для високих температур. На такий фарбі завжди є відповідна відмітка.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>