Як повісити люстру

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як повісити люстру.Процес встановлення будь-яких світильників складається з двох частин: кріплення і підключення електрики. У цій статті ми розповімо, як повісити люстру і правильно підключити до неї необхідні дроти.

Сьогодні у продажі можна знайти найрізноманітніші світильники, які підключаються безпосередньо до електричної мережі і включаються за допомогою окремого вимикача. Однак, незалежно від конструкції, принцип їхньої установки один. Все, що для цього необхідно, – дотримання правил техніки безпеки і певної послідовності дій.

Перегляньте публікацію - Як запросити дівчину на побачення?, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як самому повісити люстру

Відразу потрібно відзначити, що люстри вішаються на спеціальний гак, який виходить зі стелі. Цей етап особливої складності викликати не має, тому більш докладно потрібно розповісти про підключення до електрики.

Спочатку зверніть увагу на вимикач. При підключенні його врахуйте, що до вимикача має йти три дроти. Один з них є фазним і йде з роздавальної коробки. Що ж стосується двох інших, то вони йдуть на стелю до люстри. Зазвичай провід фази коричневий, синій провід – це нуль, а жовтий – земля. Щоб правильно повісити люстру, необхідно враховувати, що в вимикачі не може бути нуля, а його проведення йде на стелю в коробку розпаювання.

Три дроти необхідно розподілити по клем вимикача і таким чином приєднати його. Далі слід залишити вимикач включеним, тобто встановити тумблери в позицію «ВКЛ». Це необхідно для того, щоб легко можна було визначити фази на проводах, які виходять з стелі. Потрібно відзначити, що багато часто пропускають цей пункт, і в результаті відсутня можливість використовувати викрутку-індикатор. Проте якщо у вас є вольтметр, то набагато краще використовувати його для визначення фаз, так як працювати з напругою дуже небезпечно.

Як повісити люстру.

Як повісити люстру

Після того як ми з’ясували фази (серед проводів на стелі їх повинно бути дві, а третій провід – нуль), переходимо безпосередньо до світильника. З самої люстри також має виходити три проведення: синій, жовтий і чорний. Сині та коричневі проведення йдуть парою від кожної лампочки на люстру, а всі кінці цих проводів єднані в один, то є сині утворюють синій провід, а коричневі – коричневий. Жовтий провід є заземленням.

Щоб повісити люстру, також необхідно враховувати тип використовуваного вимикача. Якщо він має одну клавішу і ви хочете, щоб одним натисненням спалахували всі лампочки (однієї фази, необхідно коричневий провід приєднати до фази на стелі, а синій – до нуля. Що ж стосується третього жовтого дроти, то його слід підключити до гачку, на який вішається люстра.

Якщо ж ви вирішили встановити вимикач двуклавішний і хочете, щоб за допомогою натискання на одну клавішу спалахувала одна частина лампочок, а при натисканні другий – інша частина, сині дроти потрібно роз’єднати. Наприклад, якщо у вас люстра з чотирма плафонами, цей провід слід розбити на два і з’єднати попарно, коричневий залишити єдиним, а жовтий під’єднати до втулці. Отже, сині дроти підключаємо до фаз, а коричневий – до нуля.

Наостанок варто відзначити, що дроти необхідно ізолювати дуже ретельно і у жодному випадку не треба шкодувати ізоляційної стрічки. Таким чином ви убезпечите себе і всіх, хто проживає у квартирі, від непотрібних проблем з електрикою.

Радимо прочитати також

Як знайти хобі про Як знайти хобі.

У тому випадку, якщо ви не впевнені, що зможете правильно повісити люстру і підключити її, настійно рекомендуємо звернутися до професійних електриків, оскільки робота з електрикою вимагає певних знань і досвіду.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>