Як правильно встановити двері

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як правильно встановити двері.Під час капітального ремонту квартири обов’язково виникне необхідність замінити старі двері на нові, так як вони створюють затишок і надають житлу після ремонту закінчений вигляд. У цій статті ми розповімо, як правильно встановити двері.

Перед тим як вибрати і замовити двері, рекомендуємо спочатку викликати майстра, щоб він заміряв висоту і ширину вашого дверного прорізу, а також розповів про матеріали, які можуть знадобитися при монтажі.

Перегляньте публікацію - Як зберегти шлюб, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Як самому правильно встановити двері

Як правило, ширина дверного прорізу може варіюватися від 70 до 80 сантиметрів. Якщо виникне бажання зробити отвір, гарненько подумайте, оскільки через нього буде потрібно виносити або вносити різні меблі. Також зверніть увагу на відстань між стіною і дверною коробкою: переконайтеся, що там помістяться лиштви. Якщо ні, варто подумати про покупку більш вузьких дверей. Крім того, обов’язково зверніть увагу на те, в яку сторону буде відкриватися двері, щоб було зручно користуватися ними.

Щоб правильно встановити двері, до цієї справи слід підійти з усією серйозністю, тверезою пам’яттю і ясною головою. Також потрібно гранична акуратність і уважність. Справа в тому, що з-за найменшої неточності двері може виглядати криво, а можливо, навіть зовсім не буде відкриватися.

Зазвичай двері постачають разом з коробками, проте замок, ручки, петлі необхідно вставляти самостійно. Установку нових дверей слід починати з демонтажу старих. Після зняття коробки необхідно очистити отвір від шматків що залишився цементу.

Як правильно встановити двері.

Як правильно встановити двері

Перш ніж ставити нову коробку, зробіть поперечну поперечину. Додайте її до верхнього краю дверей і заміряйте відстань, яка знадобиться відпиляти. Ту ж процедуру виконуємо і для поздовжніх поперечок. Потім скріплюємо їх саморізами. Головне – пам’ятати, що між коробкою і дверима повинен бути невеликий зазор розміром 5 міліметрів для того, щоб двері легко відкривалася і закривалася без зайвого тертя.

На наступному етапі потрібно вставляти петлі. Як правило, це роблять вже після того, як коробка зібрана. Спочатку додаємо петлі до дверей на відстані 20 сантиметрів від її країв і робимо позначки олівцем. Далі за допомогою стамески робимо поглиблення. Після чого додайте двері до коробці і також відмітьте місця для виїмок на ній. Також не забудьте простежити, щоб зверху між коробкою і дверима залишилося 4-5 міліметрів.

Після того як поглиблення зроблені, за допомогою саморізів кріпимо петлі, попередньо зробивши отвори дрилем, щоб не розколоти полотно. На цьому етапі необхідно чітко розуміти, з якого боку врізати петлі, щоб двері в результаті відкривалася в потрібну сторону. Крім того, врахуйте, що в продажу існують як правосторонні, так і лівосторонні петлі. Також пам’ятайте, що двері надівається на петлі, розміщені в коробці, але ніяк не навпаки.

Далі коробка з дверима встановлюється в дверний проріз, при цьому ретельно центрується по рівню. Ще бажано вставити між коробкою і дверима невеликі бруски. Потім просвердлити на правій і лівій стійках коробки по три отвори. Зніміть коробку і по мітках ударної дрилем просвердлити отвори під дюбеля. Потім знову центрируем коробку і кріпимо її до стіни за допомогою довгих саморізів, головки яких після закручування закриваємо спеціальним ковпачком.

Тепер вішаємо двері на петлі і перевіряємо, чи все правильно закривається. Після цього можна встановлювати замок і ручки.

Радимо прочитати також

Як пересадити кактус про Як пересадити кактус.

Щоб правильно встановити двері, як ви змогли переконатися, потрібні деякі навички користування інструментом і певний досвід. Тому, якщо ви не впевнені у своїх силах, рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних теслів.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>