Як приклеїти стельовий плінтус

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як приклеїти стельовий плінтус.Приклеювання плінтуса є завершальним етапом в обробці стелі незалежно від матеріалу, з якого він зроблений. Цю процедуру можна виконати самостійно і не вдаватися до допомоги фахівців. У цій статті ми розповімо, як приклеїти стельовий плінтус.

Як самому приклеїти стельовий плінтус

Дану процедуру необхідно виконувати перед фарбуванням стелі і до обклеювання стін шпалерами. Купувати плінтуси рекомендується однієї партії. Матеріал намагайтеся вибирати таким чином, щоб він був гладким і добре спресованим.

Перегляньте публікацію - Як стати друзями, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Щоб приклеїти стельовий плінтус, знадобиться драбина, а також спеціальний клей, у якості якого рекомендується використовувати рідкі цвяхи. Крім того, подбайте про придбання клейового пістолета для більш зручного видавлювання клею з ємності.

Багато використовують клей-герметик для фіксації плінтусів. Він так само надійний, як рідкі цвяхи, однак для того щоб він схопився, буде потрібно значно більше часу, тобто притискати плінтус до стелі доведеться значно довше.

Перед приклеюванням плінтусів обов’язково обробіть стіни наждаковим папером з великим зерном для більш надійного зчеплення клею з поверхнею. Запам’ятайте, що в жодному разі не потрібно вдавлювати стельовий плінтус в кожну нерівність стіни або стелі. Намагайтеся приклеїти його по прямій або дугами. Краще потім закрити що утворилися щілини шпаклівкою, яку слід наносити за рівнем нижньої крайки плінтуса.

Як приклеїти стельовий плінтус.

Як приклеїти стельовий плінтус

Окремо варто звернути увагу на різання плінтусів. Особливу складність викликають деталі, що примикають до кутах приміщення. Для їх різання можна використовувати саму звичайну ножівку, однак варто віддати перевагу інструменту із дрібними зубами, так як пінопласт, з якого виготовлені плінтуси, дуже легко кришиться. Також для точності різання рекомендується використовувати таке столярне пристосування, як стусло.

У магазинах будівельних матеріалів можна знайти спеціальні куточки для стельових плінтусів. Вони приклеюються у кути приміщення, а потім у них вставляються самі плінтуси. Такий підхід дуже зручний, оскільки він не вимагає різання матеріалу під кутом.

Наносити клей на плінтуси рекомендується точками кожні 7-10 сантиметрів. При приклеюванні він трохи розповзеться, за рахунок чого збільшиться площа зчеплення. Торці плінтусів необхідно стикувати під прямим кутом. Після нанесення клею розмістіть матеріал на потрібному місці і які той час потримайте, щоб дати клеї краще схопитися.

Далі уважно огляньте приклеєний плінтус з підлоги: оцініть, як він виглядає і чи з’явилися зазори. При приклеюванні намагайтеся не використовувати дуже короткі шматки плінтусів. Справа в тому, що місця стиків таких елементів дуже помітні.

Шпаклювати стельовий плінтус рекомендується на наступний день. У гіпсову шпаклівку рекомендується додавати водоемульсійну фарбу. Після цього проведіть кромкою шпателя уздовж плінтусів, щоб видалити залишки штукатурки. Потім необхідно все гарненько обробити ґрунтовкою і приступати до фарбування. Як правило, для стельових плінтусів і стелі використовують фарбу одного кольору.

Радимо прочитати також

Як фотографувати дітей про Як фотографувати дітей.

Як ви змогли переконатися, приклеїти стельовий плінтус досить легко. Складність може викликати лише розпил матеріалу для приклеювання плінтусів у кутах. Однак якщо ви не впевнені, що зможете акуратно виконати таку роботу, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних будівельних бригад.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>