Як різати скло

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Як різати скло.Скло було винайдено ще в давнину. Цей матеріал використовують в будівництві, обробці приміщень, виготовлення посуду та меблів. У цій статті ми розповімо, як різати скло.

Як правильно різати скло

Насамперед слід сказати, що обробка такого матеріалу являє собою досить складний процес, тому роботу зі склом краще довірити професіоналам. Однак різання відноситься до простих видів роботи, з якими може впоратися практично кожен.

Перегляньте публікацію - Комплекс Електри, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для того, щоб різати скло, вам знадобиться самий звичайний склоріз, який можна знайти в будь-якому магазині інструментів для будівництва і ремонту. Конструкція склоріза дуже проста. Цей інструмент складається з зручного власника і спеціального ріжучого елемента, для виготовлення якого використовують сплави тверді. Як правило, ріжучий елемент виконаний у вигляді невеликого коліщатка. Також варто відзначити, що в професійному інструменті використовується елемент, зроблений з технічного алмаза.

Зручність використання таких склорізів полягає в тому, що різати скло з їх допомогою можна практично без натиску. Крім того, діямантовим склорізом можна без праці креслити на склі криві лінії складної форми, при цьому вони будуть виходити дуже точними і акуратними.

Зазвичай в побуті виникає необхідність різати скло тільки по прямій лінії. Різання по прямій – досить проста процедура, для виконання якої знадобиться зручна лінійка і склоріз. Якщо довгої лінійки у вас немає, можна скористатися звичайної дерев’яною рейкою. Для того щоб розрізати скло, лінійку слід притиснути до матеріалу як можна щільніше. Необхідно, щоб вона була зафіксована і не зміщувався в процесі різання. Професіонали, часто працюють зі склом, наклеюють на лінійки тонку смужку з гуми для більшого зчеплення.

Як порізати скло.

Як порізати скло

Склоріз необхідно тримати перпендикулярно поверхні скла. Зріз слід проводити рівномірно і дуже акуратно. Силу натиску також потрібно розподіляти рівномірно. Склорізом необхідно провести одну єдину лінію з однаковим зусиллям. При цьому слід тримати інструмент під одним кутом.

Професійні склярі рекомендують перед початком різання змастити ріжучий елемент склоріза гасом. Для цього достатньо провести інструментом губки, змоченою цією рідиною. Робиться це для того, щоб різання була більш простий.

Тепер необхідно перетворити прорізану тріщину в повноцінний розлом. Спочатку для цього слід використовувати склоріз як ударного інструменту: потрібно нанести рівномірні несильні удари з протилежної сторони скла. Після цього матеріал потрібно покласти на стіл так, щоб його край збігався з лінією різки. Тепер скло потрібно зламати одним рішучим і сильним рухом, спрямованим вниз. Після цього матеріал повинен зламатися по наміченій лінії.

Щоб відламати вузький шматок скла, слід використовувати плоскогубці або пази склоріза. Гострі кромки скла можна затерти наждаковим папером або точильним каменем.

Наостанок варто відзначити, що при виконанні описаних процедур потрібно бути дуже обережним, так як скло – це матеріал, який може викликати глибокі порізи. Крім того, всі роботи слід виконувати в приміщенні з твердим покриттям підлоги, з якого буде легко видалити дрібні осколки.

Радимо прочитати також

Коли збирати гриби про Коли збирати гриби.

Як ви змогли переконатися, різати скло за допомогою спеціального інструменту досить просто. Однак якщо ви не впевнені, що зможете з такою процедурою, рекомендуємо звернутися до фахівців, яких можна знайти в будь-якій скляної майстерні.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 0.0/10 (0 голоси)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>